Skvělá pleť v každém věku?

Všichni hledáme a používáme úžasné krémy s fantastickými účinky. Jenže aby krém fungoval opravdu nejlépe, je vhodné jej podpořit ještě sérem. Bohužel séra jsou nejčastěji opomíjená a zapomínaná součást péče o pleť. Je to ale produkt, díky němuž naše pleť může vypadat nejen dobře, ale fakt skvěle. Pečující sérum je záležitost, do které se vyplatí investovat.

Vybrali jsme pro Vás 9 nejlepších sér na trhu (subjektivně podle našich kolegyň a známých) a ať už hledáte rozjasňující, hydratační anebo omlazující, máme pro Vás tip…

01-rodial

 

Dragon’s Blood Advanced

Sérum s „dračí krví“ je vynikajícím produktem, který působí trojfázově. Zejména hydratuje pokožku a působí na vrásky, které zjemňuje. Vrací pleti elasticitu a velmi silně jí vyživuje a léčí. Dračí krev je ale silně očistný, tonizující a léčivý přírodní extrakt, který působí skvěle i proti akné. Tohle sérum pomůže navrátit mladistvou energii do Vaší pokožky. Pro dnešek má naše největší doporučení.

 

02-shiseido

 

Bio-Performance Lift Dynamic

Tohle skvělé sérum od Shiseido je určené zejména starším lidem. Vrací pružnost pleti, velmi silně ji vypíná a odstraňuje povislost. Bio hyaluronovou kyselinou N hluboce hydratuje a zpevňuje pokožku. Redukuje jemné vrásky a ty hluboké dělá jemnějšími. Je-li Vám přes 40, po tomhle se rozhodně podívejte.

 

 

03-innovactive
iS Clinical Active

Asi nejlepší sérum od iS Clinical je určené mladší pleti. Redukuje vrásky tím, že nechá tvořit nové kolagenové buňky a pokožku dělá pružnější. Je skvělé i v boji s hyperpigmentací nebo akné. Pokožka bude jemnější a hladší a může pak i lépe absorbovat další krém. Zlepšením průchodnosti se stahují i póry.

 

04-clarins

 

 

Clarins Sensitive Skin Beauty Repair

Značku Clarins asi netřeba představovat. Tohle jejich sérum má přídomek „Emergency“ při podrážděné pokožce. Nám se jeví jako vhodné například po chemickém peelingu. Sérum je z 90% plné přírodních látek, které pokožku vyživují a vyloženě je určeno pod noční nebo denní krém, jehož účinky zesiluje.

 

05-neroli

Super Facialist by Una Brennan

Sérum Neroli, vyvinuté ve spolupráci s přední britskou dermatoložkou Unou Brennan, je postavené na vysokém obsahu kyseliny hyaluronové a nanopeptidů. Kyselina maximálně hydratuje pleť a tvoří nová kolagenová vlákna, v čemž výrazně pomáhají právě peptidy v nano velikosti. Tato kombinace velmi účinně podporuje účinky krémů, které přes sérum budete aplikovat.

 

 

06-bareminerals

BareMinerals SkinLongevity

U séra SkinLongevity by se hodil přívlastek bylinkové. Podle unikátní receptury smíchané přírodní a bylinné ingredience prodlužující a obnovující mladistvost pokožky. Sérum má příjemnou texturu a osvěžující vůni. Dokonale vyhlazuje a hydratuje pleť a dodává řadu vitamínů i minerálů. Jste-li přírodní člověk a nálepky Bio jsou pro Vás atraktivní, pak je tohle sérum dnes pro Vás asi nejzajímavější.

 

07-hydraluron

 

Hydraluron

Jak lehká přesmyčka v názvu napovídá – tohle sérum je hlavně hydratační, na bázi kyseliny hyaluronové. A musíme dodat, že hydratuje opravdu důsledně. Velmi rychle se vstřebává a každou aplikaci fyzicky pocítíte. Pleť je jemnější, pružnější a lépe absorbuje. Už po pár dnech zažijete její doslovné obnovení. Sérum je opět určeno pod krém pro jeho lepší „dodání“ na místo určení.

 

08-oskia

Oskia London Get up & Glow

Sérum Get Up&Glow je zaměřené na dodání energie, revitalizaci a rozzáření pleti. Zejména vitamín E, řada minerálů v čele se zinkem a vysoké procento nízkomolekulární kyseliny hyaluronové se dostávají hluboko do pleti a tam ji doslova oživují. Budete cítit, jakoby se Vaše tváře rozjasnily a ten pocit stojí za to.

 

 

10-kiehls

 

Kiehl’s Precision Lifting and Pore Tightening Concentrate

Sérum od Kiehlu je klinicky testovaná substance, která obnovuje elasticitu pokožky a tím zvýrazňuje kontury tváře. Nechtělo se nám tomu věřit, ale je to tak. U lidí nad 60 let s jemnou pletí je účinek rychlejší. Pleť se po několika aplikacích skutečně stane pružnější a pozvednou se povislé části. Sérum se skvěle absorbuje a krom elasticity působí i na póry, které se velmi rychle skutečně začnou stahovat. Za nás skvělý produkt, vhodnější pro vyšší věkové kategorie.