Je to sice klišé, ale stará známá pravda. Máte-li krásné rty, pak jste v pozici manipulátorky. Muži přestávají myslet a jdou Vám na ruku, zatímco ženy přemýšlí jaká rtěnka stojí za Vaším osobním kouzlem. Rty jsou rozhodně jednou z nejdůležitějších zbraní, jakou máte. Proto stojí za to na ně myslet i s kvalitní péčí a barvou.

 

Stilla Stay Day Liquid

Tekutá rtěnka, která má úžasnou pigmentaci a vydrží až neuvěřitelně dlouho, aniž byste měla pocit těžkých rtů. Snadno se nanáší a po zaschnutí získá matný nádech.

 

 

 

 

Shiseido Perfect Rouge

Milujeme tuhle řadu, protože se snadno nanáší, působí až krémově a dobře hydratuje. Nedělá hrudky a je sametově jemná. Že vydrží opravdu dlouho, je snad jasné.

 

 

 

Rimmel London Provocalips

Neslíbatelná rtěnka, která má vydržet až 16 hodin splňuje to, co reklama podbízí. Snadno a lehce se aplikuje a doba, po kterou ji nemusíte upravovat, je šílená. Prostě jednou nanesete a celý den se o ni nemusíte starat. A nejen, že je neslíbatelná, neudělá stopy ani na hrnečku s kávou nebo čajem.

 

 

Charlotte Tilbury Matte Revolution

I když kosmetika této vizážistky u nás zatím není úplně plošně k dostání, stojí za pozornost. Zejména její pečlivě vybírané odstíny. Že vydrží dlouho a dobře i hydratuje je jasné, jinak by se nedostala do našeho výběru, ale tahle je fakt příjemná a její textura je podmanivá. Rozhodně stojí za zkoušku.

 

 

 

Neutrogena MoistureSmooth

Jak název sám napovídá, tato rtěnka je zaměřená na hydrataci. A to skutečně dělá. Vidíme jí jako jednu z nejlepších na trhu, protože je sametová, opravdu hydratuje a chrání před mrazem, ale hlavně nemá tu zvláštní umělou chuť, na rtěnkách tolik obvyklou. Je fakt skvělá a na zimu byste si jí měla pořídit.

 

 

Maybelline Color Sensation Vivids

Tahle řada je roztomilá, a to zejména výběrem svých barev. Jsou hravé a zářivé. Krom obvyklých kvalit dobré rtěnky si prostě užijete jejich odstíny a taky cenu, za kterou se prodává. V poměru cena / výkon, je tahle asi favoritem.

 

 

 

M.A.C. Lipstick

Spousta lidí, kteří zkusí MAC, už u této značky zůstávají. Tolik je skvělá. Jiným sice občas vadí, že kosmetika této značky je o kapku mastnější, než jiné, ale vše je o individuálním názoru a potřebách. Fakt je, že rtěnky MAC jsou skvělé, mají perfektní pigment a dlouho vydrží krásné. Mají i pestrou barevnou paletku, takže i sem zaměřte svou pozornost.

 

 

 

Laura Marcier Creme Smooth Lip Colour

Řada Laury Mercier je úchvatná svými odstíny. Vypadají neuvěřitelně přirozeně a Vaše rty působí zdravěji, než s čímkoliv jiným. Lehké barvy přimějí nosit rtěnku i ty z Vás, které úplně „rtěnkové“ nejsou. Laura Mercier je moje osobní favoritka dnešního výběru.

 

 

 

Lancome Rouge In Love

I když jsme byli připraveni, že testované rtěnky vydrží opravdu dlouho, tahle nás překvapila. Vydrží celý den. Opravdu celý den a nemusíte se nikdy kontrolovat. Takový komfort je až zvláštní, protože o ní doslova nevíte. Sice není úplně hydratační, ale i tak nemáte pocit, že by rty nějak vysoušela. Prostě ji máte a opravdu na ni můžete zapomenout.

 

 

Kat Von D Everlasting Liquid

Další ne úplně masově rozšířená značka, která je ale velmi snaživá. Zejména tyhle její tekuté rtěnky jsou famózní. Po aplikaci nebudete věřit, jak dobře se rty vybarví. Jedna vrstva a máte hotovo. Snadná aplikace a na tekutou rtěnku neobyčejně dlouhá doba, po kterou vypadají dobře. Navíc po nanesení zmatní.

 

 

It Cosmetics Vitality Lip Flush

Rtěnka IT je perfektní volba pro ty z Vás, které chtějí rty hydratovat a zároveň mít příjemnou dlouhotrvající barvu. Na rtech máte pocit, jakobyste si nanesli jelení lůj, ale nevpíjí se tak rychle. I po 4 hodinách vypadá barva opravdu dobře a nepotřebuje opravit nebo znovu nanést. Naše doporučení si bezesporu zaslouží.

 

 

 

Chanel Rouge Coco Hydrating Creme

Rtěnky byly jednou z největších zálib samotné Coco, proto na jejich vývoj je dodnes dáván mimořádný zřetel. Co čekáte od této řady a značky, to také dostanete. Jedna z nejlepších rtěnek na trhu hydratuje, má precizní pigmentaci a vydrží tak dlouho, že se o ni nemusíte celý den starat. Jste-li zákaznicí prémiových značek, tahle rtěnka je z nich nejlepší.

 

 

Guerlain KissKiss Shaping Cream

Pro část naší redakce je tato rtěnka tím nejlepším, co v našem dnešním výběru máme. Snadno a hladce se nanáší a odstín zůstává pořád stejný i po mnoha hodinách. Nikdy se neobtiskne a je odolná i proti setření. Navíc nádherně voní a má i příjemnou chuť. Po fialkách anebo vanilce. My zkoušeli vanilkovou.

 

 

Clinique Long Last Soft Matte

I ty z Vás, které míváte suché a popraskané rty a bojíte se rtěnek, byste mohly zkusit tuhle. Je příjemná, heboučká, skvěle kryje a opravdu dobře hydratuje. Je to Clinique, takže zvýšenou péči už tak nějak očekáváte a také dostanete. Je absolutně neparfémovaná, takže pokud nemáte ráda provoněné rtěnky, zaměřte svou pozornost na tuhle řadu. Je pečující, je krásná, je heboučká a je námi doporučená.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here