Byly jsme se podívat na veletrhu World of Beauty v pražských Letňanech a líbil se nám tam jeden produkt, o kterém se chci dnes zmínit. Třpytivé rty – Angel Lips.

Potkávali jsme tam jednu holku za druhou, které měly rty ozdobené těmito glitry v různých barvách a musím uznat, že je to pecka. Okamžitě se na takovou tvář zaměříte, jak přitahuje pozornost.

 

Mají jedenáct barev a všechny krásné a nositelné. Některé jsou vyloženě pro mladé holky, ale i my (23 a 26 let) jsme si vybraly a vůbec to nepůsobí vulgárně. Viděly jsme i několik žen kolem čtyřicítky, které měly trochu decentnější barvy a i ty vypadaly dobře.

Základem je lepidlo, které je atestované pro použití na kůži. Tím si stejně jako lesk na rty (dokonce to má i aplikátor z lesku) namažete jeden ret, necháte lepidlo chviličku „zavadnout“ (asi 10 sekund) a jakmile z jeho původně bílé barvy zprůhlední, začnete do něj aplikátorem (který je také obsahem balení) pomalu nanášet glitry (třpytky). Když máte jeden ret hotový, začnete s tím druhým.

Celá aplikace trvá asi 3-4 minuty a záleží to od barvy. Pokud aplikujete světlejší barvu, kde nejsou jasně viditelné kontury, můžete to i malinko „odfláknout“ a nehrát si s tím tak pečlivě – pak se stihnete otřpytkovat i do cca dvou minut. Pokud ale zvolíte jejich barvu 3 (rudou) nebo třeba 1 (dark – tmavou), pak se připravte, že budete muset být pečlivější, protože každá nerovnost na okraji rtu je prostě víc vidět. Jestli si běžně dáváte rtěnku nebo lesk – je to podobně náročné.

Bála jsem se, že to bude tvrdé nebo nepříjemné nebo že rty budou třpytkami brousit o sebe, ale vůbec ne. Celá aplikace je příjemně měkká (ani přítel si po puse nestěžoval) a po chvilce ani nevíte, že to máte na puse. Je to celé voděodolné, takže můžete pít cokoliv a vydrží to. Na rozdíl od lesků a rtěnek to OPRAVDU nedělá žádné otisky na skleničkách a ani po líbání nezůstanou příteli na rtech třpytky. V tomhle ohledu je to opravdu dokonale dotažený produkt.

Odličování je nutné dělat pouze olejovým odličovačem. Tím běžným to totiž moc nejde. AngelLips na rtech drží jako přibité. Jakmile ale použijete olejový odličovač (nebo i olej samotný anebo třeba mastný krém), potom se během pár vteřin rozpustí a jdou lehce sundat tamponem. S tím se pojí i mastnota z jídla. Pokud si tedy otřpytkujete rty a pak se zakousnete do mastné klobásy, můžete se s třpytivými rty rozloučit. Takže pozor na mastné jídlo – to je jediná věc. Ale ruku na srdce – která z nás se na party cpe nějakým hamburgrem :-)))

Jestli tedy chcete vypadat nevšedně a poutat víc pozornosti, než kdokoliv jiný, pak si Angel Lips kupte. Stojí jen 4 stovky a vydrží určitě na 25-30 aplikací.

www.angellips.eu

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here