KOSMETIKA SISLEY, KRÁSA SPOJENÁ S PŘÍRODOU

Kosmetika francouzské společnosti Sisley je značkou vysoké kvality, nejmodernějších technologií, nejúčinnějších rostlinných ingrediencí a odpovědnosti k životnímu prostředí. Její produkty nabízí jedinečné složení aktivních látek s okamžitě viditelnými účinky. Luxus, za který se vyplatí sáhnout hlouběji do kapsy.

 

Tradice a urozenost

Historie společnosti Sisley je spojená se slavným francouzským rodem d´Ornanových, pro který se stalo působení v kosmetickém odvětví doslova rodinnou tradicí. Podnikání ve světě pleťových krémů a smyslných vůní započal v roce 1935 hrabě Guillaume d´Ornano, který v roce 1935 založil světoznámou značku Lancȏme. Není proto divu, že o několik desítek let později se jeho syn Hubert rozhodl pokračovat ve šlépějích svého otce a v roce 1976 založil značku se jménem Sisley. Huberta fascinoval svět rostlin, především pro jejich léčivé účinky. Konkrétně se věnoval aromaterapii a fytoterapii. Studoval blahodárný vliv esenciálních olejů a rostlinných výtažků na zdraví člověka a rozhodl se tyto poznatky využít také v kosmetickém průmyslu. Investoval nemalé jmění do vybavení vlastní laboratoře, která dodnes patří k nejmodernějším výzkumným a vývojovým centrům svého oboru na světě.

Zde se zrodilo zcela inovativní pojetí výroby zkrášlujících přípravků za využití těch nejúčinnějších rostlinných ingrediencí. Jednalo se o naprosto průlomový přístup – využívání přírodních látek, šetrný způsob jejich zpracování a konzervace byly v té době na samotném počátku.

 

Důraz na výzkum a inovace

Dnes se Sisley řadí k nejlepším kosmetickým značkám na trhu. Firma se zaměřuje na výrobu inovativních kosmetických produktů té nejvyšší kvality za použití aktivních rostlinných látek tak, aby byly na pokožce okamžitě zřetelné jejich blahodárné účinky. Společnost stále investuje do nejnovějších výzkumných technologií. Úzce spolupracuje s několika univerzitami po celém světě, se kterými se dělí o nejnovější poznatky v oblasti fytokosmetologie, které posléze uvádí do praxe.

Velký důraz klade rovněž na samotné pěstování rostlin a jejich následnou sklizeň, aby získané látky použité v přípravcích byly co nejúčinnější. Spousta rostlin se pěstuje na venkovních zahradách a sklízí se v určitou dobu, aby látky v nich obsažené, byly nejsilnější. Také způsob zpracování rostlin a jejich výtažků podléhá těm nejpřísnějším standardům.

Většina kosmetických produktů se vyrábí přímo ve Francii, konkrétně u malého městečka Blois. Vývojové a výzkumné centrum pak nalezneme v blízkosti Paříže. V současné době společnost svým zákazníkům nabízí nejen pečující, ale také dekorativní kosmetiku či parfémy. V bohatém portfoliu přípravků si na své přijdou nejen ženy, ale také muži. Produkty společnosti Sisley jsou distribuovány do 90 zemí světa a nalezneme je v předních kosmetických salónech i renomovaných prodejnách.

 

 

 

 

V souladu s přírodou

Společnost Sisley si plně uvědomuje, že bez blahodárné síly přírody by její produkty nikdy nedosáhly takového ohlasu. Proto se snaží svým odpovědným environmentálním přístupem navrátit přírodě tuto sílu zpět. Ostatně jak dokládá centrum pro výzkum a vývoj v Saint – Ouen Alms. V areálu je vysazeno na 2 000 stromů. Středisko investovalo do nejnovějších technologií umožňující snížení energických nároků stavby, ale také omezující spotřebu vody. Na střeše budovy nalezneme celkem 6 556 fotovoltaických modulů, které zaručí 100 % přísun energie do všech kanceláří po celý rok. Tím životnímu prostředí ušetří až 22 tun vyprodukovaného CO2 ročně. V roce 2011 se společnost stala součástí certifikačního procesu High Quality Environmental (HQE).

 

Nejproslulejší bojovník proti vráskám

Největším úspěchem firmy Sisley je zaručeně omlazující pleťový krém Sisleÿa Global Anti-Age. Jedná se o naprosto inovativní koncept, který nabízí komplexní řešení proti veškerým příznakům stárnutí a je vhodný pro každý typ pleti. V tomto zcela jedinečném univerzálním přípravku nalezneme až 50 aktivních látek převážně rostlinné povahy. Příkladem může být esenciální olej z levandule a majoránky či výtažky z houby Shiitake a Ginko biloby. Samotný vývoj tohoto blahodárného elixíru trval neuvěřitelných deset let. Krém obnovuje správný metabolismus pleti, pokožku hydratuje, chrání ji proti volným radikálům, dodává potřebnou elasticitu a zmírňuje nežádoucí účinky nedostatečné tvorby hormonů. Tím pleť regeneruje, navrací schopnost tvorby vlastního kolagenu a dokáže vyhladit jemné i hluboké vrásky.