Oči, oční okolí, vrásky a řasy jsou oblastí, na kterou se zaměřuje každá dívka a žena. Vše dohromady totiž vytváří jedinečný obraz a výraz nás každé. Ta individualita, která nás všechny odlišuje, a ty lehké jemné nedokonalosti, nás činí originálními a jedinečnými. Ano, jsou nějaké obecné předpoklady krásy, ale absolutní dokonalost – tak, jak je prezentována médii je nesmírně nudná.

Právě nedávno jsem na jednom festivalu viděla asi 20ti letou dívku, která zdálky vypadala hezky a atraktivně, ale když přišla vedle mě na bar a já si všimla nalepených odbarvených vlasů, napíchaných rtů, zjevně modelovaného nosu a nalepených štětců řas, vypadala tak smutně, tragicky a až nevkusně, že mi jí bylo líto. Neustálý hon za nějakou dokonalostí prostě nefunguje a každá jsme krásná taková, jaká jsme. I když některým věcem můžeme trochu pomoci.

Jedním s nejkrásnějších prvků našeho obličeje jsou oči. A pokud jsou lemovány krásnými řasami, vypadá náš pohled více dramaticky, svůdně a žensky. Pokud nám nebylo shůry dáno a máme od přírody kratší řasy, než jaké vidíme na retušovaných kráskách v módních časopisech, pak si nezoufejte. Hlavně vězte, že žádná z těch krasavic na originální fotce, kterou dostal grafik do ruky, nevypadala tak hezky. Dobarvují se jim oči, bělí bělmo a zuby, zmenšují nosy, prodlužují řasy a dělají krásné lícní kosti s bezchybnou pletí. To vůbec nemluvím o prsou a prodlužovaných nohou. Nehledě na to, že šikovný grafik dokáže z modelky velikosti L vytvořit za pár minut štíhlici, které byste tipovala XXXS 😊

Takže neberte fotografie v módních časopisech nějak vážně, protože nejsou pravdivé. Pokud ale chcete pro své řasy opravdu něco udělat, mám pro Vás opět tip, a tím je sérum No1 Lash.

Sérum No1 Lash je mé oblíbené z mnoha důvodů. Pokud otevřu internet, vysype se na mě spousta slibů, jak po řadě sér mi narostou řasy do dvou nebo třech týdnů. Pokud máte alespoň malinko ponětí o tom, jak funguje lidské tělo, tak musíte vědět, že takový slib je zhola nesmyslný – pouze v případě, že by jejich séra byla napěchována hormony. A ony jsou. Když se pozorně díváte, najdete informace, že mnohá séra štípou v očích nebo že oči zrudnou. To dělají hormony. Další jasnou známkou přítomnosti hormonů je pak zmínka, že séra nejsou vhodná pro těhotné a kojící ženy. Proč? Protože hormon prostaglandin, po kterém řasy rostou překotně rychle a který je mimochodem pro oči vcelku škodlivý, se používá pro rychlé vyvolání porodu. Přesně proto výrobci řady sér varují před jeho používáním těhotnými ženami.

Výrobce séra No1 Lash žádný překotný růst neslibuje. Slibují sice nárůst řas na cca dvojnásobek jejich původní délky, ale v horizontu 4-6ti měsíců, a musím uznat, že je to odhad dost reálný. Jednak v délce – řasy mi narostly zhruba jednou tak dlouhé, než jsem původně měla, ale také výrazně zesílily a ztmavly. A to všechno se dělo zhruba 5 měsíců.

Co mi osobně ale připadá super, je jejich aplikátor, který je stejný, jako znám z lesků na rty. S tímhle aplikátorem si sérum nanáším fakt snadno. Když jsem zkoušela tu tenkou silikonovou štětinku, co mají obvykle jiné značky sér, připadala mi aplikace s nimi dost rozpačitá. Aplikátor No1 Lash je super a je to s ním mnohokrát rychlejší.

Po prvním měsíci používání si všimnete, že se řasy už trochu prodloužily – odhadem o jeden milimetr, což Vás ujistí v tom, že se něco děje a funguje to. Pak už řasy rostou zhruba o další milimetr každý měsíc. Růst se zpomalí kolem pátého měsíce, a to je asi finální délka, jakou Vaše řasy se sérem No1 Lash mohou dosáhnout – tady dodávám, že se jedná o mou vlastní zkušenost, u každého to může trvat různě dlouho. Podmínkou je samozřejmě potřeba pravidelně aplikovat sérum každé ráno i každý večer.

Takže moje dnešní doporučení – pokud chcete krásné, dlouhé, tmavé, ale hlavně ZDRAVÉ řasy a nechcete si nijak poškodit oči, rozhodně zvolte sérum No1 Lash. Dá se koupit v řadě salonů i eshopů – já si ho koupila na Notino, ale můžete i na eshopu výrobce, kde neúčtují poštovné.

Cena je 1.950 a sérum No1 Lash nabízí 6ml séra, což je mnohem větší obsah, než za vyšší cenu nabízí řada jiných výrobců. No1 Lash je pecka a už na něj nedám dopustit.

www.notino.cz

www.diangelocosmetics.com