Ve světě už se jedná o ostřílenější firmy, které ustály nápor a úskalí prvního vstupu na trh, nicméně v našich končinách se o nich pořád nemluví a nepíše tak, jak by si zasloužili.

I přesto o nich mluvím jako o nových značkách, protože myslím, že byste se na ně mohli zaměřit a zkusit něco netradičního. Obecně se přikláníme k trendu přírodnějších ingrediencí, takže jsme se dnes zaměřili trošku tímto směrem. Tady jsou ty nejzajímavější z těch nových.

Ogee

Značka vyrábějící přírodní kosmetiku, spojila dvě úžasné věci, a to luxus a přírodu. Ve svých přípravcích používá pouze přírodní ingredience, jako je třeba úžasné jojobové semeno.  Skvělý a blahodárný produkt je Jojobový olej proti stárnutí, který dodá vaši pleti hydrataci.

 

 

YOUTH TO THE PEOPLE

Dva mladí chlapíci, kteří navázali na práci své babičky, ale posunuli její práci ještě o něco výš. Rozhodli se totiž využít výhody super potravin, které jsou součástí aktuálního zdravého životního stylu. Špenát, kapusta a vojtěška jsou tři hlavní ingredience, které využívají a musíme říct, že jejich přípravky vypadají velmi zajímavě. Můžeme vám doporučit úžasnou čistící vodu, která obsahuje kapustu, zelený čaj, špenát a vitamíny a dokonale vyčistí pleť a ještě ji zanechá vláčnou.

 

Biossance

Krása pomocí biotechnologií. Kosmetická značka Biossance se zavázala k tomu, že její produkty obnoví biologickou krásu a neobsahují žádné škodliviny pro vás ani pro naši planetu. Pokud přemýšlíte, co si od nich pořídit, tak můžeme doporučit detoxikační masku, která odstraňuje toxiny, chladí pokožku a čistí póry. Všechno jim krásně voní.

 

Ouai

Kosmetická značka zabývající se péčí o vlasy. Dobré vlasy začínají uvnitř a právě proto je důležité používat kvalitní přípravky. Šampony a kondicionéry značky Ouai neobsahují žádné chemické přípravky, ale využívají úžasný keratin, který zlepšuje vlas a dodává mu sílu. Zkuste suchý šampon, který dá vaše vlasy rychle do pořádku bez toho, aniž byste si je museli umývat.

 

Marlowe

Seznamte se s Marlowe, kosmetickou značkou, která využívá ty nejzajímavější a nejúžasnější ingredience, mezi které patří extrakt z mučenky, zeleného čaje a další.  Vyzkoušejte třeba hydratační tělové mléko, které obsahuje zmíněné ingredience a krásně obohacuje pokožku.

 

 

Ojas

Kalifornská kosmetika, která využívá ty nejpřirozenější a nejekologičtější způsoby, jak oživit, ochránit a obnovit pokožku, jak zevnitř, tak zvenčí. Můžeme vám doporučit sérum, které je velmi účinné proti stárnutí, protože krásně zpevňuje a rozzáří pokožku.

 

BeYu

Buďte sami sebou a pořiďte si kosmetiku, která vám bude vyhovovat. Kosmetika BeYu je úžasná a nabízí přípravky těch nejrůznějších nejnovějších trendů, což je na ní výjimečné. Pokud tedy hledáte značku, která bude mít vše, tak jste zde na správném místě.

 

Ormana

Luxusní péče o pleť, která spojuje to nejlepší z přírody a posiluje přirozenou obranyschopnost vaší pokožky. Využívá úžasné botanické přísady, jako je bio arganový olej a olej z opuncie, který poskytuje nejčistší a nejefektivnější řešení proti stárnutí.

 

You Are Amazing

Dvě úžasné ženy založily úžasnou kosmetickou značku, která nabízí skvělé make-upy a další kosmetiku, která pečuje o pleť. Díky make-upu na přírodní bázi bude vaše pokožka vypadat bezchybně a dokonale.

 

 

Beauty for real

Leslie Munsell se snaží ze světa udělat krásnější místo a to pomocí kosmetických produktů, které nabízí. Za svou kariéru se setkala se spoustou žen a několikrát slyšela, že je na trhu tolik kosmetiky, že ženy nevědí, co si mají vybrat. Právě proto se snažila navrhnout, co nejjednodušší a nejzákladnější balíček kosmetiky, který je plný úžasných ingrediencí a nabízí jen to nejnutnější.