Zlato a kyselina hyaluronová…

Již několikrát jsme psali o účincích zlata na lidský organismus a zejména na pleť samotnou. Zlato zpomaluje stárnutí, napomáhá k tvorbě nového kolagenu a pleť i čistí od oxidantů a volných radikálů. A dnes, jako na počkání, pro Vás máme jednu novinku na našem trhu. Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová v kombinaci s vitamínem E a šupinkami 24karátového zlata v produktu No1 Gold.

Zdá se Vám to trochu snobské? Pak se začtěte dál a možná změníte názor.

Zlato se díky svým příznivým účinkům používá v péči o tělo už několik tisíc let. Vlastně první zmínky pochází ze starého Egypta, kde věřili, že zlato prozáří, pročistí a nechá prostoupit zdravím celé naše tělo. A měli celkem pravdu, protože příznivé účinky zlata na lidský organismus byly o několik tisíc let později celkem dobře zmapovány. Dodnes se při opakovaných zánětech kloubů dává pod kůži několik šupinek zlata, protože zlato je protizánětlivé, ve své tekuté podobě se používá na léčbu řady onemocnění, srdečních problémů, napomáhá k vyrovnání tlaku a srdečního rytmu a celé řadě dalších nepříjemností. Při používání zlata na pleť můžeme pozorovat obnovu její pružnosti i pevnosti, a také pozvolné zmírnění vrásek.

 

 

 

V séru No1 Gold, postaveném na vysoce kvalitní nízkomolekulární kyselině hyaluronové, se snoubí síla právě samotné kyseliny, podpořená vitamínem E (o jehož pozitivních účincích na redukci vrásek a omlazení pleti jsou popsány tisíce stránek) a vysokým procentem šupinek 24karátového zlata.

Výsledkem bude po několika týdnech sametová, dokonale hydratovaná pleť. Pozorovat budete i zmenšení vrásek a jejich pozvolné vyhlazování. Pleť bude i rozzářenější a jako bonus – sérum umocňuje efektivitu jiných kosmetických produktů, které máte doma na poličce.

V redakci jsme samy No1 Gold vyzkoušely a samotné sérum je velmi příjemné. Má až hedvábnou strukturu a stejně takovou udělá i Vaši pleť. Můžete jej používat samotné čistě jako hydratační, pečující a omlazující, ale také před použitím Vašeho oblíbeného krému. Uvidíte, že jeho účinky budou daleko viditelnější.

 

 

diangelocosmetics.com

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here