Víte, že mezi nejčastější věci, kterých si na vás lidé jako první všimnou, jsou vaše nehty? Ne? Tak to je chyba. Právě proto jsme se rozhodli, že jim musíme věnovat zvýšenou pozornost, aby vypadaly dobře.

Nenechte si ujít ty nejnovější barvičky, které vypadají šik a k outfit neodmyslitelně patří. Trendy se v dnešní době mění každou chvilku a jinak tomu není ani v manikúře. Rozhodli jsme se tedy napsat něco o tom, co teď frčí. Většina z nás má umělé nehty a očekáváme od nich, že budou dokonalé. Tyhle dokonalé určitě jsou, tak se na ně pojďme podívat.

 

 

Sladká růžová

Decentní růžová snad nikdy nevyjde z módy a možná je to tím, jak je univerzální. Nejen, že se hodí ke všemu a nic s ní nezkazíte, ale dokonce ji můžete mít i v práci, kde jsou povolené jen decentní barvy. Pokud ji chcete doplnit a zvýraznit, použijte lehké růžové třpytky.

 

 

Klasická francie

Někdo to má rád jednoduché, a proto nesmíme zapomenout ani na typickou francouzskou manikúru. Průhledný lak a bílá čára, touhle krásou nic nezkazíte.

 

 

Dior, Diorlisse Abricot, 740 Kč

Vyživující a bělící lak, který nehty ozdobí decentním růžovým odstínem. Výhodou je, že vyhladí všechny drobné rýhy a nedokonalosti na povrchu nehtů.

 

 

 

 

Dior, Top Coat Abricot, 740 Kč

Další vrstvou, která vaše nehty zpevní je průhledný lak, který ten růžový krásně zafixuje. Jediným tahem totiž chrání barevný lak, prodlužuje jeho výdrž a zvyšuje lesk.

 

 

 

 

Sephora, Nail Hardener, 190 Kč

Trápí vás slabé nehty? Vyzkoušejte tento posilující lak na nehty, který zachrání vaše měkké lámavé nehty. Ty budou díky němu chráněné, hladké a pevné.

 

 

 

Collistar, gel effect, 99 Kč

Krásný výrazně růžový lak na nehty s gelovým efektem, který se nanáší rovnoměrně, vytváří na nehtech hladký film a dokonale kryje. Lak je navíc mimořádně odolný proti odlupování a rekordně rychle schne.

 

 

 

 

 

Alessandro, Dusty & stone, 280 Kč

Černá nikdy nevyjde z módy, nebo? Právě proto vyzkoušejte tento lak značky Alessandro, který se příjemně nanáší a dlouho vydrží.

 

 

 

 

 

Artdeco, Art couture nail lacquer, 179 Kč

Další klasika, která nikdy nezklame. Ačkoli možná někdo tvrdí, že červená je moc vyzývavá, nic s ní nezkazíte. Lak značky Artdeco se navíc pyšní neodolatelným odstínem.

 

 

 

 

BeYu, perfecting ridge filter, 137 Kč

V jednoduchosti je krása. Co takhle krásná tělová barva od značky BeYu? Je decentní, příjemně se nanáší a hlavně vydrží.

 

 

 

 

Catrice cosmetics, Matt & more top coat, 55 Kč

Toužíte po matném efektu? S tím vám pomůže zmatňující vrchní lak, který nanesete na jakoukoli barvu budete chtít. V jednom nátěru vám okamžitě udělá matný efekt.