I když na našich stránkách nezmiňujeme nic jiného, než kosmetiku, ráda bych se dnes zastavila nad úžasnou novinkou, která by se pod pojem „Beauty“ rozhodně zahrnout dala. Našla jsem pro Vás nádherné šperky, které se lepí přímo na kůži.

Na nedávném veletrhu World of Beauty, kde se letos objevila celá řada novinek, jsem narazila na šperky pod značkou So.nia, což jsou malé osobní ozdůbky, které se doslova stanou Vaší součástí.

Všechny ornamenty jsou sestaveny z krystalů Swarovski. I když osobně úplně neholduji kultu této značky a rozhodně se mi před velkým logem neroztřesou kolena, musím uznat, že výběr krystalů je povedený jak tvarově, tak barevně a navíc se nemusíte bát přemrštěné ceny, jak je u tohoto rakouského sklářského gigantu obvyklé. Ty nejlevnější šperky jsou od cca 450 korun a nejdražší linie nepřesáhne 2.500.

Šperky jsou v sympatických tvarech, inspirovaných antikou, a také flórou – faunou (motýlci, peříčka, atd.), jsou velmi kvalitně vypracované a několika vrstvami pozlacené, takže nebudou černat.

Příjemná je i bezstarostnost aplikace. Jednoduše si šperk sloupnete z fólie a nalepíte tam, kam chcete. A to jak na kůži, tak třeba do vlasů (kde je to obzvlášť efektní). Trošku mi to připomíná šperky od Marbelly, které jsou relativně podobné, ale oproti Marbelle má So.nia lepší design, vyšší kvalitu a rozhodně příznivější ceny.

Šperky na těle vydrží 2-7 dnů a to i včetně sprchování. Samozřejmě je můžete sloupnout i dříve. Samolepící vrstvu pak omyjete mýdlem pod tekoucí vodou a zase lepí. Pokud už jednou samolepící vrstva lepit přestane, můžete použít speciální lepidlo na lidskou kůži, které si za pár korun můžete přikoupit.

Sečteno a podtrženo – šperky So.nia jsou super. Jsou nádherné, jsou kvalitní a jsou za bezva cenu. Tak proto našly místo i v dnešním vydání a jsem si jistá, že by Vám žádné neměla jedna osobní ozdůbka chybět…

www.so-nia.com