Mnohem víc, než si myslíte!

Věděli jste, že díky tomu, jakou nosíte barvu rtěnky se o vás ostatní dozví mnoho zajímavostí? Třeba jakou máte povahu nebo charakter. Jste vášnivá, romantická nebo uťáplá?

Většina z nás má nějakou oblíbenou barvu, že? A i díky tomu o nás ostatní mohou zjistit spoustu informací, což si vůbec neuvědomujeme. Pojďme se podívat na to, jak to s barvou rtěnky vlastně je!

Líbí se vám červená nebo borůvková?

Jste sebevědomá, asertivní a mírně divoká! Nebojíte se pozornosti a máte jedinečný smysl pro styl.  Umíte se prosadit a ráda vítězíte.

 

 

Yves Saint Laurent, Rouge Pur Couture Mat, č.201, 893 Kč

Úžasná rtěnka s křemíkovou gelovou strukturou, která vytváří nádherně matný vzhled bez vysušení vašich rtů. Rty tak budou hebké a zároveň vláčné.

 

 

 

Fandíte raději korálové nebo pomerančové?

Ráda experimentujete, vtipkujete a jste smyslná.  Víte jak okouzlit a nemáte daleko k extravaganci, jste zvídavá a upovídaná.

 

 

MAC, Cremesheen lipstick,  Coral Bliss, 550 Kč

Hydratační rtěnka značky Mac má skvělou krycí schopnost a vysoký lesk. Díky krémové textuře se krásně nanáší a má dlouhou výdrž.

 

 

 

 

Růžová a fialová?

Jste empatická, ambiciózní a máte tendenci jít na jistotu, pokud jde o rozhodování.  Díky růžovému odstínu se snažíte působit laskavě a uvolněně.

 

 

IsaDora, Purple Prune, 385 Kč

Pokud toužíte po sametovém pocitu a matném efektu, tak rtěnka IsaDora je přesně to, co hledáte. Nevysušuje rty, má neodolatelný odstín a navíc se skvěle nanáší, protože je v tužce.

 

 

 

 

Hnědá rtěnka?

Jste spolehlivá, vyrovnaná a máte sklony k romantice. Jste také silná a nebojíte se to použít. Jen tak vás něco nezlomí.

 

 

 

Catrice cosmetics, Luminous lips, Let’s Go Brown-Town, 108 Kč

Hnědá rtěnka s intenzivním leskem a pečující texturou s kyselinou hyaluronovou. Opticky zvětší rty a zanechá je krásně svěží.

 

 

Nahé rty?

Někteří lidé by možná řekli, že kdo nosí nahé rty, vypadá ostýchavě a stydlivě. Opak je však pravdou. Ženy s nahými rty jsou přátelské, milé a snaží se porozumět si s každým.

 

 

 

NYX, Round Lipstick, Honey, 99 Kč

Extra krémová rtěnka, která se hodí na každou příležitost. Zvláčňující formule zanechá vaše rty hebké, hydratované a krásné. Rtěnka má navíc dlouhodobou výdrž.