Vlasy je jedna z nejdůležitějších součástí našeho vzhledu. Obvykle je vnímáme na druhých jako první a jako nejdůležitější. Utváří celkový dojem a podle nich poznáme jak o sebe náš protějšek pečuje. Jsou-li krásné a zdravé, považujeme jejich nositelku za více atraktivní, než kdyby měla vlasy dva dny nemyté.

Vlasy zejména ale potřebují kvalitní péči, protože je na nich okamžitě všechno vidět. Chceme je mít silné, lesklé, pružné, ale často vlivem městského prostředí a stresu nejsou ani z poloviny takové, jaké bychom si přáli. Často si za jejich špatný stav ale můžeme sami – jedná se zejména o drastické domácí barvení, sušení příliš horkým vzduchem, nedostatečná ochrana při žehlení a natáčení, ale také přímé vystavování slunci. A to, zejména teď na podzim, je více než aktuální.

Máme pro vás 3 tipy, jak jejich kvalitu opět zvýšit.

 

Keratin

Všichni ho známe, víme že funguje, ale nepoužíváme jej tak často. Pokud už kvalita našich vlasů pokulhává, je potřeba jim dodat vzpruhu. Keratin je základní stavební složkou vlasů. Nešetrnou péčí dochází k jeho narušení a je potřeba keratinovou strukturu obnovit.

 

 

Pivní šampon s keratinem (123 Kč)

Dodá vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci. Šampon je vhodný ke každodennímu mytí přírodních i barvených vlasů.

 

 

 

 

 

Vlasový keratin sprej (167 Kč)

Při pravidelné péči vlasy intenzivně regeneruje. Kompletně nahradí kondicionér, který vlasy zbytečně zatěžuje a často pak působí až zplihle. Sprej aplikujte ideálně denně, buď na ručníkem vysušené vlasy, případně i do zcela suchých vlasů. Ocení ho majitelky jak dlouhých, tak i krátkých vlasů.

 

 

Urychlovač růstu vlasů (348 Kč)

Nebojte, nenabízíme žádnou zázračnou mast na plešaté hlavy. Tenhle přípravek neurychlí růst již stávajících vlasů, ale urychlí růstové fáze vlasových cibulek, které zjednodušeně napsáno „odpočívají“. Dodá jim energii a vlasy tak začnou pomaličku znovu vyrůstat. Při pravidelné aplikaci přípravku na pokožku hlavy (POZOR – ne na vlasy, kde nefunguje – musí se dostat do pokožky ke kořínkům!) dojde k aktivaci vlasových kořínků a vlasy začnou pomalu opět růst. Postupně se tak začnou zahušťovat. Během 3 měsíců přibude až 28 000 nových vlasů!

 

www.kosmetickyblog.cz