Přesně tak, jako někdo miluje nakupování oblečení, někdo miluje i nakupování kosmetiky. Proč také ne. Je to neskutečná zábava, ale navíc občas anni moc nestojí, ale je vidět. Pojďme se podívat na přípravky, které si rozhodně musíte pořídit.

Řasenka

Potřebujete pořádnou řasenku, která vás nezklame a vaše oči budou jen zářit? Máme pro vás pár tipů na řasenky, které prodlouží vaše řasy, dodají jim objem a hlavně je neslepí. Revlon Colorstay Overtime, Buxom Sculpted Lash, Clinique High Impact Extreme Volime a Laura Mercier Faux Lash. Všechny jsou skvělé a vydrží celý den.

Oční linky

Oční linky slouží ke zvýraznění očí a podtržení vašeho pohledu. Tyto tekuté linky a linky v tužce jsou skvělé a lehce se nanášejí. Překvapil nás inovativní tříbodový aplikátor značky Too Faced, který vybarví i místo mezi řasami. Dále pero Superfine Eyeliner Pen značky Essence, které je kvalitní a  krásně se aplikuje. A poslední je tužka značky Clarins.

Oční stíny

V poslední době jsou v kurzu barvy, kterým neodoláte. Fialové stíny značky Elizabeth Arden, krásně tmavě šedé stíny značky Clarins a taková menší paletka značky Tarte, kde najdete přirozené odstíny.

Řasy a obočí

V poslední době se všichni věnují svému obočí, které se snaží co nejlépe upravit. Samozřejmě to není úplně jednoduché, ale díky těmto produktům to půjde. Make up FOR EVER Aqua Brow vám krásně zvýrazní obočí, kleštičky na řasy YBF Crystal Jewellery a kleštičky na umělé řasy Sephora Bulls Eye Lash Applicator a umělé řasy Ardell’s Fashion Lashes Strip.