Po dvou letech vývoje a měsíců provokace konečně Rihanna zveřejnila svou Fenty Beauty kolekci. Všichni jsme se na to těšili a teď je to tu. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější produkty. 

Pro Filt’r soft matte longwear foundation 

Tato podkladová báze je odolná proti potu, vlhkosti a skvěle zmatňuje pleť. Nanesení vám zabere jen pár minut, ale výsledek je prostě boží. Navíc, víte že existuje hned ve čtyřiceti barevných odstínech?

Gloss Bomb Universal Lip Luminizer

Jediný rtěnkový produkt této řady, který je v broskvovém odstínu a hodí se snad ke každé barvě pleti. Lesk je příjemný a hydratační, co si však zamilujete je jeho vanilková vůně.

Match Stix Shimmer Skinstick Blonde

Zajímavý zvýrazňovač, oční stíny nebo produkt na rty. To vše může být tahle malá tyčinka. A veřte nám, že existuje spoustu způsobů, jak ji používat a vrtstvit.

Killawatt freestyle highlighter Ginger Binge/Moscow Mule

Na levé straně je jemný lesk a na druhé straně intenzivní záře. Na tom ale nezáleží, protože jakmile je spojíte, uvidíte ten nádherný výsledek. Tvářenku natírejte na lícní kosti.

Invisimatte Blotting Powder

Skvělý transparentní pudr, který vám pomůže s lesklou pokožkou, kterou zmatní. Vy se tak nebudete cítit špatně, ale uvolněně, protože se nemusíte stresovat tím, jestli se vám náhodou neleskne čelo.

Killawatt Freestyle Highlighter Trophy Wife

Zlatá je barvou podzimu a proto ji musíte mít doma. Právě tenhle odstín totiž dodá vašemu pohledu šmrnc. Můžete ho použít buď na oči nebo jako lehkou tvářenku, ale nesmíte to přehnat. Na kůži ale vypadá opravdu božsky.

 

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here