Chladné počasí je tu a naše pokožka začíná trpět. Nejen, že je vysušená, ale také hrubá a popraskaná. Máme pro vás ale tipy na prevenci či první pomoc, protože tyhle krémy dokáží zázraky. 

Právě krém na ruce by vám neměl chybět ve vaší kabelce. Pokud ho budete mít, nemusíte se trápit tím, že vás ruce svědí nebo jsou hrubé. Vždy když budete mít špatý pocit, tak ho prostě vytáhnete a namažete si ruce.

Laura Mercier Fresh Fig Hand Creme

Ani nemusíte jezdit nikam v moři, abyste si připoměli ten úžasný vzduch a nádherné vábivé vůně. Stačí, když otevřete tento krém a jeho aroma, vás okamžitě v myšlenkách dostane na písečnou pláž.

Caudelie Hand and Nails Cream

Zdravé nehty potřebují i zdravou pokožku kolem. Právě proto byl stvořen tento krém na ruce, který obsahuje hydratační bambucké máslo, olej ze semínek hroznů a olej z avokáda, který dokonale vyživuje zničenou kůži.

Eos Hand Cream

Krém na ruce s vůní okurek, který se vejde snad do každé kabelky. To ocení každá žena, která ho chce mít při každé příležitosti po ruce. Navíc je opravdu dobrý.

Eau Thermale Avéne Cicalfate Hand Cream

Speciálně vyvinutý krém pro citlivou a podrážděnou pokožku, která potřebuje zklidnit. Krém na pokožce vytváří ochrannou vrstvu, která chrání vaše ruce před dalšími nástrahami a vyživuje ji.

Captain Blankenship Avocado & Peppermint Hand Cream

Pokud vás trápí opravdu suché a zničené ruce, tak pro vás máme jeden geniální tip za závěr. Tento zdravý a víceúčelový krém, který obsahuje olej z avokáda, bambucké máslo a kakaové máslo, umí zázraky. Do kabelky se vám sice nevejde, ale doma dokáže vaše ruce proměnit z hrubých na krásně jemné! 

 

 

 

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here