Dejte sbohem letním barvičkám a poohlédněte se po těch aktuálnějších odstínech, jako je červená, fialová, bordó a další. Možná si říkáte, že měnit rtěnku není potřeba, ale to je omyl. Je to stejné, jako s šatníkem, je potřeba „obléct“ něco jiného. 

Givenchy Le Rouge Sculpt Two-Tone Lipstick

Úžasná rtěnka, která nabízí dva různé odstíny a dokonalý styl. Rtěnka je určená k tomu, aby rty krásně nalíčila a také perfektně obtáhla a zvýraznila. Po nanesení budete unešeni z toho, jaké budou mít rty objem.

NYX cosmetics Slip Tease Full Color Lip Oil

Možná si říkáte, že se jedná o klasický lesk, ale nenechte se zmást jeho lehkým složením, které je luxusní. Tento lesk totiž obsahuje spoustu pigmentu a vaše rty bezchybně obarví.

NARS cosmetics Powermatter Lip Pigment

Inovativní, lehký a matný produkt na rty, který by vám rozhodně neměl chybět ve vaší kosmetické výbavě. Snadno a lehce se nanáší a dlouho vydrží. Před použitím ho ale nezapomeňte pořádně protřepat.

PAT MCGRATH LABS MatteTrance Lipstick

Rtěnka bohatá na pigmentové složky, která vaše rty ozdobí krásným a sjednoceným odstínem s matným efektem. Každý odstín je unikátní a jen těžce se jim odolává. Pokud si nebudete moci vybrat, kupte si všechny.

HOURGLASS Confession Ultra Slim High Intensity Refillable Lipstick

Ultra štíhlá luxusní rtěnka, která má dlouhotrvající efekt a vydrží snad cokoli. Je navíc velmi elegantní a vejde se do každé taštičky, i do té nejmenší kabelky.