Mastná pleť trápí mnohé z nás, a kdo s ní má problém ví, že dokáže pěkně pozlobit. Právě proto jsme se rozhodli, že pro vás najdeme make-upy, které urdží pleť bez lesku. Máte radost?

Chanel Vitamlumiere Aqua

Tento make-up pro mastnou pleť, nabízí ultralehké složení, které vaši pleť vůbec nezatěžuje, ale naopak ho vůbec na obličeji necítíte. Přesně to od make-upu většina z nás očekává, protože dneska už nefrčí to, že máte „druhou“ tvář, ale především přirozenost.

 

 

Black Up Matifying Fluid Foundation

Úžasný make-up, který dlouho vydrží. Je navržen tak, aby po nanesení na vaši pleť, vytvořil matný povrch. Bezolejová tekutá struktura se snadno aplikuje a je vhodná pro každý typ pleti.

 

 

Clinique Superbalanced Silk Makeup Spf 15

Hedvábný make-up, který slibuje perfektní krytí a přirozeně matný povrch. Vaše pokožka se bude cítit jako nahá, ale přitom bude vypadat dokonale. Jeho složení pokožku chrání a hydratuje.

 

 

Becca Ever-Matte Shine Proof Foundation

Krémová struktura a střední krytí vám zajistí perfektní vzhled. Tento make-up navíc také dlouho vydrží a pleť bude vypadat svěže, čerstvě a bez známek lesku.

 

 

Neutrogena Skin Clearing Oil-free Make-up

Tenhle skvělý make-up neslouží jen ke krytí, ale také pleť čistí. A to je super. Během toho, co ho máte na svém obličeji, tak se vaše pleť zbavuje nečistot. To snad jiný make-up ani neumí.

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here