Sobota je tu a to znamená, že máme volno. Možná se chystáte ven nebo třeba nakupovat oblečení nebo kosmetiku. A právě proto jsme se rozhodli, že si pro vás připravíme článek zaměřený na produkty na odličování. Protože odličování je důležité a mělo by být perfektní, naše pleť si to zaslouží a vrátí nám to. Tak které produkty vedou?

Chanel Demaquillant Yeux Intense

Skvělý dvousložkový odličovač očí, který rychle a důkladně odstraní váš make-up. Pleť tak zůstane čistá, ošetřená a připravená na noc. Přípravek je vhodný pro citlivé okolí očí, které se snaží udržet pružné, pevné a jemné.

It cosmetics Bye Bye Makeup

Odličovač vhodný pro každý typ pleti, který dokonale odstraňuje make-up, čistí pleť a ještě je zároveň sérem proti stárnutí kůže. Revoluční přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen, antioxidanty a další složky, aby pleť byla pevná, hydratovaná a pružná.

Clinique Take the Day Off milk

Čistící mléko, které spolehlivě odstraňuje i ten nejodolnější make-up. Pokud vás trápí suchá pleť, tak s tímhle mlékem budete spokojeni. Nejen, že pleť perfektně čistí, odstraňuje odumřelé buňky, ale také skvěle hydratuje.

Makeup Eraser

Opakovatelně použitelný odličovací ubrosek, který pleť čistí za pomoci vody. Jeho výhodou je, že je možné ho použít klidně několikrát a to z toho důvodu, že ho můžete kdykoli vyprat.

Urban Decay Meltdown Makeup remover

Odličovač ve spreji, který odstraní i ten nejodolnější make-up. Je vysoce účinný a přitom velmi šetrný k vaší pokožce. Musíme říci, že tenhle jsme si vážně oblíbili, protože jeho použití je netradiční a přitom tak snadné.