Upravené nehty jsou v dnešní době samozřejmostí a to by měla vědět snad každá žena. Je jedno jestli máte nehty umělé nebo své, ale rozhodně byste jim měla věnovat potřebnou péči. Možná o tom nevíte, ale okolí si nehtů hodně všímá. Zkuste je upravit a použít podzimní barvy, kterými všem vyrazíte dech. 

Šedá, Chanel Le Vernis Longwear Nail Polish

Šedivá barvička je velmi neutrální a nehtům sluší. Možná se vám zdá na první pohled nudná a nevýrazná, ale opak je pravdou. Hodí se ke všemu a vy s ní uděláte velkou parádu.

Kovová fialová, Dior Vernis Gel Shine & Lonf Wear Nail Lacquer 

Patříte mezi fanoušky extravagance? Tak tenhle krásný a zajímavý nafialovělý lak značky Dior, si doslova oblíbíte. Nehtům moc sluší a teď vám pohledy ostatních budou jen lichotit.

Stříbrná, China glaze My Little Pony Collection

Co takhle trochu elegance? Decentní stříbrný odstín vypadá zajímavě, ale přitom ne nijak zvlášť přehnaně. Pojďme si říct, tyhle šedé dny potřebují rozzářit a jak to udělat jinak, než při každém pohledu na své ruce, které máme stále na očích.

Hnědá, OPI Island Collection Nail Lacquer

Teplé hnědé odstíny ovládají podzim a nemít je by byla chyba. Je jedno jestli se do barvičky obléknete nebo si ji namalujete na nehty, protože v každém případě nešlápnete vedle.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here