Jak jste si jistě všimli, v poslední době jsou všichni posedlí svým obočím. A není se čemu divit, protože obočí dělá opravdu hodn. Je velmi důležitou součástí vašeho obličeje, protože určuje váš výraz a také vzhled. Dokonce díky němu můžete vypadat i líp.

Už jste v Sephoře vyzkoušeli snad každou tužku na obočí nebo gel, ale nic vám nevyhovuje nebo nepomáhá? Pokud už jste slyšeli o microbladingu, tak víte, že právě ten by pro vás mohl být řešením.

Microblading je takzvané vláskované obočí nebo 3D obočí, které vypadá velmi přirozeně. Výhodou je, že je výsledek okamžitý a obočí se rychle hojí.

Jedná se o v současné době nejoblíbenější metodu ruční techniky permanentního make-upu obočí, během které se rekonstruují jednotlivé chloupky. Domodeluje se část nebo klidně i celé obočí a to chloupek po chloupku.

Jedná se o opravdu špičkové ošetření, které má skvělé výsledky a vy se tak nemusíte ničeho obávat. Samozřejmě je důležité, vybrat si tu správnou osobu, která vám obočí udělá. Musí být šikovná a měla by mít dostatek zkušeností.