Pokud jste odpověděli ano, je na čase s tím konečně skoncovat. Slyšeli jste už o zeleném korektoru? Ne? Tak to je ale chyba. Jedná se o korektor, který skvěle maskuje a neutralizuje červené pupínky nebo zbytečně zarudlou pleť. Nyní se pojďme podívat, které jsou ty nejlepší.

ELF Color Correcting Stick

Skvělý korektor pro korekci neoblíbených pupínků, zarudlých míst a také jizev nebo spálenin, které dokáže léčit a také neutralizovat. Krémová směs se krásně vpije do pokožky a ta poté vypadá perfektně. Díky obsahu vitamínu E navíc skvěle hydratuje pokožku.

LA Girl HD Concealer High Definition Concealer

Korektor, který perfektně kryje nedokonalosti pleti. Jeho lehká struktura je velmi jemná a příjemně se nanáší na akné, zarudlou pleť nebo také kruhy pod očima.

NYX Concealer in A Jar

Tento korektor je nutné nanášet štětečkem, ale nemusíte se ničeho bát, je to opravdu snadné. Pokud vás trápí problémy s akné, rozhodně s ním budete spokojeni. Kryje červené pupínky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti.

Maybelline Cover Stick Corrector

Speciální korektní tyčinka, která napravuje a maskuje škody, které trápí vaši pleť. Patří mezi ně kruhy pod očima, pupínky a jizvy. Slouží k jejich úplnému zakrytí a obličej poté vypadá naprosto bezchybně.