Vybíráte vánoční dárky, ale během toho jste narazily na kosmetické sady, kterým nedokážete odolat? Můžete být přece svým vlastním Ježíškem, tak se nebojte si nějakou vybrat. 

Stilla Written In the Stars Glitter & Glow Liquid Eyeshadow Set

Oční stíny, které dodají vašemu pohledu šmrnc. Tahle sada dlouhotrvajících očních stínů s dokonalým leskem by vám neměla v kosmetické výbavě chybět. Pokud totiž chcete být za hvězdu, tak tady nešlápnete vedle.

Urban Decay 24/7 Troublemaker Mascara and Eye Pencil Duo

Duo, které si hned na první pohled zamilujete. Troublemaker je bezvadná řasenka, která krásně prodlužuje řasy a dodává jim dokonalý vzhled s extrémním objemem. 24/7 Glide-On Eye Pencil in Zero je jeden z nejznámějších odstínů UD. Krásně se nanáší a dlouho vydrží.

Benefit Cosmetics The Great Brownanza! Blockbuster Brow Set

Limitovaná sada na obočí, která je prostě perfektní. Kouzelná kouřová souprava, která z vašeho obočí udělá to opravdové obočí. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k okamžitě krásnému obočí, které vám budou všichni závidět.

Huda Beauty Desert Dusk Eyeshadow Palette

Dynamická paleta očních stínů s 18 odstíny ve čtyřech jedinečných řadách: jeden oslnivý třpyt, osm krémových matných stínů, šest třpytivých perlových odstínů a tři duo-chromové toppery. Prostě dokonalá kombinace.