Zničené nebo povadlé vlasy potřebují čas od času osvěžit a v tom by vám mohl pomoci kondicionér. Někdo ho používá při každém mytí a někdo jen občas. Jak jste na tom vy? Ať už je to tak nebo tak, vybrali jsme pro vás pár kondicionérů, které dokáží zázraky. 

Frizz Fighter leave-in conditioner moisture restoring

Skvělý hydratační kondicionér, který vlasy chrání a doplňuje potřebnou výživu. Jsou vaše vlasy bez života a nudné? Tak s tím je konec, na to se můžete spolehnout. Tento kondicionér je bez obsahu silikonu a naprosto bezpečný a šetrný k vašim vlasům, které budou po jeho péči dokonale krásné.

Alterna Haircare Caviar CC Cream for Hair 10-in-1 Complete Correction

Produkt na vlasy, který poskytuje deset benefitů v jednom jediném kroku. Vlasy budou po jeho použití dokonale hebké, lesklé a neodolatelné. Poskytuje jim hydrataci, lesk a také ochranu před poškozením.

Kiehl’s Smoothing oil-infused leave-in concentrate

Olejový kondicionér, který vlasům dodává hebkost a okamžitou regeneraci. Péče obsahuje arganový, babassový olej a úžasnou dřevitou vůni, která vás dostane.

SACHAJUAN Leave in Conditioner

Bezbarvý a bezolejový kondicionér, který zjednoduší váš styling. Intenzivní péče vlasům navíc dodává skvělý lesk, tvar a hydrataci, kterou potřebují.

ORIBE soft Dry Conditioner Spray

Úžasný bezsilikonový kondicionér ve spreji, který zanechá vaše vlasy jemné, lesklé a neodolatelné. Budete nadšení z toho, jak snadno se budou rozčesávat a jak nádherné po jeho použití budou.