Hledáte něco, co dodá vašemu pohledu konečně jiskru? Zkuste tyto úžasné přípravky, které jsou navržené speciálně pro oční okolí a umí s ním opravdové divy. 

Alergie, počasí, málo spánku a příliš mnoho škondlivin, s tím vším musí vaše pokožka bojovat. Tady jsou produkty, které váš pohled rozjasní a osvěží.

Chantecaille Gold Energizing Eye-Recovery Mask

Skvělá maska, která je naržena tak, aby vypnula kůži v okolí vašich očí. A to zcela přírodní cestou, pomocí mořských řas a chladícího gelu. Stačí dvacet minut a vy budete jako znovuzrozená.

Bliss Triple Oxygen Instant Energizing Eye Mask

Inovativní maska s omlazujícím účinkem, která dokonale vyhladí okolí vašich očí. A to vše díky vysoce účinnému aktivačnímu systému, který obsahuje tři úžasné složky, kyslík, antioxidant a okurkový extrakt.

Guerlain Super Aqua-eye

Mimořádná oční péče, která zároveň hydratuje, ale také posiluje pružnost očního okolí. Jak vypadat konečně lépe? Stačí, když použijete tyto gelové polštářky a uvidíte rozdíl.

Lancome Absolue L’Extrait Ultimate eye patch

Odpočiňte, sopřejte si relax a použijte tuto jedinečnou masku, která je úžasným elixírem pro vaše oči. Ty budou nejen zářit, ale i vrásky kolem nich budou méně vyditelné a vy budete vypadat lépe, než kdy dříve.