Konečně jsme to udělali a máme pro vás seznam nejprodávanějších produktů za měsíc říjen. Venku už je chladno a to jak se zdá pociťuje i vaše pokožka, protože pro ni hledáte ty nejvhodnější produkty, které teď pokožka potřebuje. 

Dr.Jart + Cicapair Tiger Grass Re.Pair Serum

Účinné sérum, které skvěle bojuje se zarudlou pokožkou. Obsahuje bylinku, která je pro péči o pokožku používána už dlouhá staletí.

Chloe Morello’s Beauty Haul

Druhá sada značky Morello, která je ještě lepší, než ta první. Sada číslo dvě pčichází s velmi velkou neodolatelnou nabídkou, plnou úžasných produktů. Dvacet očních stínů, řasenka, a další produkty, které budete mmilovat.

Huda Beauty Faux Filter Foundation

Make-up, který je k dispozici hned ve třiceti odstínech a je tak skvělý, že nebudete potřebovat ani žádný korektor. Nejlepší je nanášet ho štětcem, ale můžete samozřejmě použít i houbičku nebo prsty.

Jo Malone London English Oak & Hazelnut

Zelený lískový oříšek spojený s úžasným dubovým a cedrovým dřevem, vytvářejí jedinečnou a neodolatelnou vůni. Na podzim je tenhle parfém nutností.

 

Di Angelo No1 Lash

Nejoblíbenější produkt na růst řas a jejich regeneraci v naší české kotlině se dostal do top 5 prodávaných produktů na řasy i v sousedním Německu. Kvalita a přírodní ingredience si prostě cestu k zákazníkům nachází snadněji. Pokud po dlouhých řasách zatím jen toužíte, No1 Lash vám doma nesmí chybět.