Podzim je tu a vaše tělo by potřebovalo trochu pročistit. Hlavně proto, že nás čeká náročné období, a tím nemyslím zimu jako takovou, ale hlavně vánoční přejídání. Právě proto je čas na detox.

Podzimní detoxikace má řadu výhod. Je zdrojem energie a zlepší vám den. Máme pro vás pár tipů na skvělé čaje, které vás vyčistí a ještě vám budou chutnat.

Kusmi Tea BB Detox

Výjimečný ochucený bylinný čaj, který pečuje o krásu i zdraví vaší pleti. Obsahuje maté a zelený čaj, které jsou známé pro své hydratační a antioxidační účinky. Dominující chuť: pampeliška
Složení: zelený čaj, maté, rooibos, guarana, pampeliška. Aroma grapefruitu.

Kusmi Tea Blue Detox

Bylinný čaj spojuje přírodní a nesmírně lahodnou směs, kterou tvoří zelený čaj, maté, rooibos a chuť ananasu, která dodává směsi neuvěřitelné kouzlo karibských ostrovů. Složení: zelený čaj (36%), maté (17%), semena šípku, rooibos, máta, aroma ananasu, semena guarany, listy kopřivy, okvětní lístky slunečnice.

Kusmi tea Detox

Lahodná směs maté a zeleného čaje s aroma citronu a citronové trávy. Pomůže nejen vašemu tělu, ale také mysli. Dopřejte si pořádnou detoxikaci a regeneraci, která připraví vaše tělo na horší dny. Dominující chuť: citronová tráva. Složení: maté, zelený čaj, aroma citronu a citronové trávy.

English Tea Shop Bio Detox

Lahodný čaj bez kofeinu vám nabízí neuvěřitelnou vnitřní očistu, ale také neodolatelnou chuť. Výběr neopakovatelných gourmet čajů jsou tvořené s velkou péčí a láskou pro vaše zdraví.

Bylinky si však můžete nechat i umíchat.