Rok 2018 je před námi a my už víme, co bude trendy. Právě proto jsme se rozhodli, že vám ukážeme, co pofrčí, abyste se na to mohli případně psychicky připravit. Ne pro každého to bude hit. Pro nás je to ale EXKLUZIVNÍ.

GLITTER LIPS

Pokračujeme v tom, co se nám tenhle rok zalíbilo. Krásné třpytivé rty, které se tak líbí, že se budou i nadále nosit. A to je velká výhra. U nás patří mezi nejoblíbenější produkty na rty Angel Lips, která mají super barvy a vydrží na rtech 8 hodin, aniž by na skleničkách zanechávaly otisky. Jsou prostě jedinečné.

Kovové obočí

Po všech možných trendech v obočí je tu krásné a decentně výrazné obočí s kovovým nádechem. Vypadá jak sluncem políbené a jsme si jisti, že si ho zamilujete. Nemusíte ho nosit každý den, ale co takhle na párty?

Extra dlouhé vlasy

No, tak rok 2017 byl o zkracování a rok 2018 bude zřejmě o prodlužování. Velkým trendem totiž budou dlouhé vlasy, což je možná pro mnohé šok. Těšíte se na to?

Rozmazané rty

Zapomeňte na dokonalost a perfektně nalíčené rty. Rok 2018 přináší nedokonalost. Zaměřte se tedy na to, aby vaše rtěnka působila rozmazaným dojmem. Tohle si možná leckterá žena oblíbí.