Kovový make-up je jedním z nejžhavějších trendů, a to všude. Můžeme ho vidět na oblečení, botách, kabelkách, ale také v líčení a právě tomu se dnes budeme věnovat. Jak zazářit na party?

Vrstvení

Vrstvení je klíčem k tomu, abyste svůj make-up udělala intenzivnější. Samozřejmě si nedávejte několik vrstev make-upu nebo pudru, ale třeba očních stínů. Pomocí šikmého malého štětečku vytvořte kočičí linku, která zvýrazní vaše oči a dodá jim šmrnc.

Karmínové rty

Oslnivé karmínové rty jsou v tuhle sezonu v podstatě nutností. Nezapomeňte si je nalíčit metalickou barvou, která jim dodá šmrnc.

Kouřové líčení

Proč se soustředit jen na kovové líčení, když můžete kombinovat. Co takhle kouřové oční stíny podtržené kovovým odstínem. Stačí, když je na závěr lehce poprášíte a uvidíte, že výsledek bude dokonalý.

 

Chantecaille Mermaid Eye Color

Chantecaille přichází s metalickou kolekcí a jejich stíny mají krémovou strukturu se sytým pigmentem, jak se na kovový vzhled sluší. Musím říct, že když jsem je zkusila, byla jsem překvapená, že se dají nanést i jen lehounce a například tenká „kovová“ linka na horním víčku působí skoro jako omlazující sérum…

 

Pat McGrath Labs Metalmorphosis

Tak tohle je nejspíš svatý grál všech metalických pomůcek. Pat McGrath má nadání vzít už samy o sobě nápadné věci, jako kovový lesk a třpytky, a vytvořila z nich něco neobyčejného. Její nový „set“ nabízí ve stříbrné, zlaté a bronzové barvě. Já jsem na zlatou, takže doporučuji tuhle.  V setu jsou stíny, třpytky a emulze na smíchání. Sama si vytvoříte barvu tak sytou, na jakou máte náladu.

 

Wander Beauty Eyes + Fly Dual Shadow

Další pomůcka k metalickému vzhledu vašich očí. Jednoduchá krémová tužka vytvoří lesk, který nebudete chtít odlíčit.

 

Urban Decay Liquid Moondust Cream Eyeshadow

Milujeme UD. Cokoliv dají na trh je špička. Tenhle tekutý produkt se díky svému aplikátoru dá použít i jako linka. Jsou dostupné v osmi barvách a můžete je různě vrstvit, prolínat nebo i míchat.

 

MAC Spellbinder Shadow

Tak tohle se MACu povedlo. Ionizovaný pudr, který je sypký a hebký, ale působí jako zmagnetizovaný, takže jednak dobře drží na pleti, ale hlavně – i pokud se vám povede krabičku obrátit dnem vzhůru, prostě se nevysype a drží pospolu. Krom toho má super pigment…

 

 

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here