Konec roku se pomalu blíží a my už začínáme hledat trendy na příští rok. Můžeme naštěstí děkovat dnešním sociálním sítím a sdílení uživatelů, kteří doporučují ty nejlepší produkty a trendy. 

Skleněné rty

Svět je posedlý krásou a perfektním líčením. Pravděpodobně už jste viděli všechny ty šťavnaté a lesklé rty, které jsou doslova k nakousnutí. A přesně to je trend, na který se můžeme příští rok těšit. Dokonce i Rihanna mu podledla a zařadila takové produkty i do své kosmetické kolekce Fenty Beauty.

Fenty Beauty – růžový nude lesk s bambuckým máslem a jemným zlatým třpytem, který se pyšní i skvělým aplikátorem.

Pokud však hledáte lepší a reálnější skleněné rty, tak používejte klasický čirý lesk, který můžete nanést i přes svou oblíbenou rtěnku.

Make-up rty

Rtěnka vypadá nejlépe, když je na kraji jemná a měkká. My milujeme ostré a dokonale lemované rty, které mají vybledlý a rozmazaný vzhled. Jedná se o velký trend, který si zamilujete.

Dr. Pepper – voňavý a lehce růžový produkt na rty vám zajistí neodolatelné a šťavnaté rty.

Nepřehlédnutelné rty

Připravte se také na výrazné rty s luxusními třpytkami. Samozřejmě, že můžete použít odstín, který je vám příjemný a blízký, ale důležité jsou zde hlavně třpytky.

Urban Decay Heavy Metal Liquid Liner – využijte tento příjemný a stylový produkt, který je nabízen hned v několika odstínech, které nás vážně baví.

Červená zůstává

Jsme přímo nadšení z toho, že i příští rok se budou nosit krásné a sexy červené rty, které jsou prostě nepřehlédnutelné. Rtěnku doplníte černými kočičími linkami, které vypadají svůdně.

Giorgio Armani Lip Magnet – tekutá rtěnka pro lidi, kteří nesnáší klasickou rtěnku. Rtěnka se skvěle nanáší a vaše rty budou krásně zářit.