Je čas na rekapitulaci roku 2017. Nejen, že je to pro vás inspirace, ale budete případně vědět, co jste si vlastně nechali ujít. Některé v loňském roce vydané produkty jsou vážně skvělé a inovativní.

Suchý šampon v pěně – OUAI 

V tomto roce si snad každý zamiloval produkt od značky OUAI, který je rychlým pomocníkem pro mastné vlasy. Suchý šampon v pěně dokáže doslova zázraky. Měli jste možnost se  sním seznámit?

 

Parfémovaný štětec – Jo Loves

Stejně jako parfém v roll-on, ale mnohem lepší. Tato vůně ve štětci vám umožní aplikovat parfém přesně tam, kde ho chcete mít. Klepněte na konec a počkejte, dokud se štětiny nenaplní aromatickým gelem.

 

Kulma – CurlBar

Inovativní kulma na vlásky, která se používá tak snadno. Je tvarovaná do „L“. Vy na ní vlasy jednoduše namotáte, stisknete tlačítko na nahřívání a pustíte. Vaše vlny budou nádherné a vy s nimi nebudete mít příliš práce.

Rozjasňovač – Farsáli Jelly Beam

Máte svůj oblíbený rozjasňovač, na který se můžete spolehnout? Tak to jste se ještě neseznámili s tímto zázrakem. Tento malý zlatý kelímek je gel a prášek v jednom. Pokožka po něm zůstane krásně lesklá a jemná.

 

Peeling – Frank Scrub Scrub

Frank body má spoustu fanoušků těchto peelingů a stále si získává další. A to když představila cukrový peeling, který vaši kůži zanechá krásně lesklou a jemnou, fanouškovská základna poskočí o tisíce pozic…

 

Glossier You Fragrance

Když společnost Glossier představila krásnou vůni, všichni zpozornili. Glossier se totiž spojil s renomovanými parfémy a vytvořil nádhernou vůni, která je prostě neodolatelná.

 

Barevné tužky – Clarins

Vytahovací nebo cvakací tužky známe všichni ze školy, ale všimli jste si toho, že se objevily i v kosmetice? Míte na výber ze tří odstínů, jako je černá, hnědá nebo modrá, ale také béžová, která je vhodná jako konturka.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here