Je čas na rekapitulaci roku 2017. Nejen, že je to pro vás inspirace, ale budete případně vědět, co jste si vlastně nechali ujít. Některé v loňském roce vydané produkty jsou vážně skvělé a inovativní.

Suchý šampon v pěně – OUAI 

V tomto roce si snad každý zamiloval produkt od značky OUAI, který je rychlým pomocníkem pro mastné vlasy. Suchý šampon v pěně dokáže doslova zázraky. Měli jste možnost se  sním seznámit?

 

Parfémovaný štětec – Jo Loves

Stejně jako parfém v roll-on, ale mnohem lepší. Tato vůně ve štětci vám umožní aplikovat parfém přesně tam, kde ho chcete mít. Klepněte na konec a počkejte, dokud se štětiny nenaplní aromatickým gelem.

 

Kulma – CurlBar

Inovativní kulma na vlásky, která se používá tak snadno. Je tvarovaná do „L“. Vy na ní vlasy jednoduše namotáte, stisknete tlačítko na nahřívání a pustíte. Vaše vlny budou nádherné a vy s nimi nebudete mít příliš práce.

Rozjasňovač – Farsáli Jelly Beam

Máte svůj oblíbený rozjasňovač, na který se můžete spolehnout? Tak to jste se ještě neseznámili s tímto zázrakem. Tento malý zlatý kelímek je gel a prášek v jednom. Pokožka po něm zůstane krásně lesklá a jemná.

 

Peeling – Frank Scrub Scrub

Frank body má spoustu fanoušků těchto peelingů a stále si získává další. A to když představila cukrový peeling, který vaši kůži zanechá krásně lesklou a jemnou, fanouškovská základna poskočí o tisíce pozic…

 

Glossier You Fragrance

Když společnost Glossier představila krásnou vůni, všichni zpozornili. Glossier se totiž spojil s renomovanými parfémy a vytvořil nádhernou vůni, která je prostě neodolatelná.

 

Barevné tužky – Clarins

Vytahovací nebo cvakací tužky známe všichni ze školy, ale všimli jste si toho, že se objevily i v kosmetice? Míte na výber ze tří odstínů, jako je černá, hnědá nebo modrá, ale také béžová, která je vhodná jako konturka.