Masky se v poslední době staly velkým fenoménem, který pomáhá v péči o pleť. Podlehly jste jim i vy, ale stále jste ještě nenašly tu pravou? Máme pro vás pár novinek, které opravdu stojí za to vyzkoušet. 

Masky na obličej jsou taková multifunkční nejlepší kamarádka. Nejen, že poskytují vašemu obličeji rychlý efekt, ale také s nimi můžete chodit klidně po celém bytě a třeba jíst. Jaké masky jsou teď ty nejlepší?

 

Neutrogena Hydro Boost 

Zvlhčující pleťová maska s kyselinou hyaluronovou okamžitě uklidňuje suchou pokožku a kontury na ní. Krásně se vstřebává a pleť je po ní pružná a hydratovaná.

„Ráno si opláchnu obličej, abych se probudila a poté aplikuji hydratační masku. Nechám ji působit a poté na obličej nanesu hydratační krém,“ svěřila se krásná Teni Panosian.

 

Neutrogena Deep Clean Purifying Wash-Off Clay Mask

Maska, která jemně čistí pleť a je určena k odstranění všech nečistot. Pokožka bude po použití jemná a zdravě vypadající. Maska působí do hloubky, zaměřuje se na všechny nečistoty a přebytečný maz.

„Jako první se odlíčím, pak používám jemný exfoliátor, abych pleť vyčistila do hloubky. Dále nanesu masku a nechám ji působit asi dvacet minut. Mezitím můžu dělat co chci, třeba číst,“ prozradila Janice Joostema.

 

Neutrogena Radiance Boost Brightening Mask

Maska, která zvyšuje zářivost vaší pokožky a dodává jí krásně hladkou strukturu. Inovativní hydrogenní produkt s vitamínem B3 vaši pokožku osvěží a krásně rozzáří.

„Obvykle se odlíčím kokosovým olejem, pak si opláchnu obličej a následně aplikuji masku, kterou nechám působit během shlédnutí celého filmu. Je to pro mě lepší, prozradila Andrea Brooksová.