Začněte novou sezónu novým lakem na svých nehtech. Víte, že nehty jsou jednou z věcí, které si na vás ostatní všímají jako první? Muži sice tvrdí, že oči jsou to první, čeho si všimnou – ale lžou, všichni vám zírají na prsa. Ale ženy si všímají nehtů, vlasů a odstínů rtěnky. Začněte tím, že si pořídíte nový lak na nehty a dejte jim tu správnou sezónní barvu.

Butter London – Ultra Violet

Purpurová barva smíchaná s modrou vytváří jedinečný barevný odstín, pro každou odvážnou ženu. Víte, že fialová je právě jednou z barev, která je tenhle rok trendy? Pokud ne, tak teď už to víte a tak si nenechte tenhle krásný odstín ujít, protože vaše nehty se na něj už těší.

Context – Gold 

Luxusní zlatá barva snad nikdy nevyjde z módy a díky bohu za to. Na nehtech totiž vypadá neodolatelně a dodává jim krásnou zář, po které většina žen touží. Namalujte si zlatem své nehty všechny, anebo třeba jen dva z nich a uvidíte, že se do zlaté zamilujete.

Morgan Taylor – Dancing Queen

Sezóna oblíených pohádkových jednorožců stále pokračuje. Přesně to nám připomíná tento krásný duhový lak na nehty, který v kombinaci se stříbrnými třpytkami vytváří jedinečný efekt.

Chanel – Yellow

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko. Nechte své nehty zalít sluncem a potřete je krásným a jedinečným žlutým lakem na nehty. Krásná žlutá barva je v poslední době oblíbenější než růžová, takže ji rozhodně musíte vyzkoušet.

Dior – Moody Plum

Krásný lak na nehty v barvě švestek je ideální barvou pro ženy, které nemají rády nic přehnaného. Jedná se o příjemný odstín, který nijak extravagantně nekřičí a dá se spojit s každým outfitem.

Yves Saint Laurent – Tangerine Dream

Křiklavá a šťavnatá oranžová barva je hravá a odvážná. Nechte se jí okouzlit a ozdobte s ní své krásně upravěné nehty. Je to sice výrazná barva, která se nehodí ke všemu, ale stojí za to, ji vyzkoušet.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here