V poslední době je na trhu tolik produktů, že člověk ani neví, který si má koupit. Právě od toho jsme tu my, abychom Vám poradili, které z nich stojí za to. Máme pro vás tedy pár produktů, které jsou opravdu jedničkou ve své kategorii a stojí za to, aby jste je vyzkoušely i vy. 

Ať už dáváte přednost tekutému, práškovému nebo krémovému make-upu, určitě si vyberete.

Burt’s Bees Online Only Mattifying Powder Foundation

Minerální make-up je ideální volbou pro ty, kteří od make-upu očekávají nějaké krytí. Aplikujte ho na pleť vlhkou houbičkou nebo štětcem. Tento práškový make-up dokonale zamává s matnými partiemi, aniž byste svou pleť vysušovali.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Foundation

Tekutý make-up, který je jedinečný v tom, že se přizpůsobuje barvě pleti. Dokonale pomáhá s mastnou pletí, kterou vyhladí a zmatní. Make-up Maybelline minimalizuje póry a absorbuje olej pro přirozeně matný povrch.

L’Oréal Paris True Match Lumi Cushion Foundation

Velmi oblíbený typ make-upu, který představuje nový True Match Limu Cushion. Tekutý podklad, který je napuštěn v inovativní houbičce, promění vaši nedokonalou pleť v bezchybnou a krásně ji sjednotí.

NYX Total Control Drop Foundation

Vysoce pigmentovaný tekutý make-up, který se dokonale přizpůsobí vaší pleti a vytvoří takovou sílu krytí, jakou aktuálně potřebujete. Stačí dvě až tři kapky do dlaně a pleť bude krásně jemná, sjednocená a perfektní. NYX produkty jsou obecně hodně kvalitní za super cenu, takže u nich nesáhnete vedle.

Neutrogena Hydro Boost hydrating tint

Skvělý hydratační make-up, který díky kyselině hyaluronové hydratuje pokožku po dobu čtyřiadvaceti hodin. Po nanesení se vaše pokožka zlepší, sjednotí a bude vypadat perfektně. Pro ty, co mají problém se suchou pokožkou, je tento produkt ideálním řešením, jelikož je lehký a pleť nijak nezatěžuje.