Trendy v líčení se každou chvilku mění a my si tak neustále můžeme vybírat z obrovské palety co se nám vlastně líbí. V poslední době je to celkem divočina, ale musíme říct, že to stojí za to. 

Kouřové líčení

Kouřové líčení je v kurzu snad každou sezónu, jen je někdy výraznější a někdy ne. Tentokrát je to něco mezi. Hnědé nebo černé oční stíny, kde se střídá jemný tón s tmavým, vypadá prostě luxusně. Vnitřní černá tužka krásně zvýrazní oko a stíny tomu dodají šmrnc. Je to tak snadné, že to můžete nosit i během dne. Pošlete nám své foto, jak si umíte udělat kouřové oči…

Obočí v hlavní roli

Víte, že z domova klidně můžete odejít, aniž byste měla nalíčené oči? V dnešní době je totiž důležitější perfektní obočí, než řasy. A právě na to se sází i na světových módních přehlídkách, kde je obočí v hlavní roli. Stačí když mu dodáte šťávu, zvýrazníte ho a definujete. Někdy můžete použít i barevný stín, ale to už je vážně pro odvážlivce. 

Lesklá víčka

I v poslední době frčí výrazné líčení. To znamená, výrazné a barevné oči, které jsou nepřehlédnutelné. Můžete použít barevné třpytky a potřít s nimi svá oční víčka. Uvidíte, že budou šik a vy budete na každé party za hvězdu. 

Výrazná barva v decentním provedení

Protože se blíží jaro, už se v líčení objevují hezké a výrazné barvičky. Nemusíte se ničeho bát, protože se jedná o jemné líčení, kde vede jedna výrazná barva. Ať už si uděláte červenou nebo tyrkysovou linku, budete překvapená, jak jemně a krásně to vypadá.