Na scénu přichází další z vlasových trendů a to v kombinaci více odstínů barev. Kadeřnice Kristina Cheeseman se sídlem v St. Louis stojí za tímto okouzlujícím stylem a podle jejího Instagramu není tento vzhled žádným překvapením, barev se totiž rozhodně nebojí.

 

Prism Roots

Cheeseman nazvala tento odvážný look  „Prism Roots“, neboli zářivé kořínky a je snadné pochopit proč. Barevná duha, začínající jasně červenou barvou, dále přechází do žluté, zelené a fialové. Pak se postup opakuje a odstíny jsou světlejší a světlejší až ke konečkům vlasů. Na tento kouzelný vzhled použila barvy na vlasy Lime Crime Unicorn.

Pro ty z Vás, kteří se chystáte navštívit letní festivaly, je tento trend barevné duhy perfektním účesem, se kterým budete k nepřehlédnutí!

Další kombinací, kterou Kristina Cheesman vymyslela, je květinový styl, který připomíná Kalu, nebo Lilii, jak uvedla na svém facebookovém profilu. Zde zvolila jinou metodu v míchání barev. U kořínků začíná sytě fialovou barvou, poté přechází ke světlejším odstínům oranžové do červené a končí opět sytě zelenou.

 

Paprsková záře. Přesně tak se nazývá další z účesů této kouzelné kadeřnice. Rozdělila tak vlasy na dvě poloviny studeného a teplého odstínu barev. K tomuto vzhledu použila pouze dvě barvy, a to modrou a červenou, které jsou od kořínků syté, postupně zesvětlují a konečky jsou opět tónovány do stejné barvy jako vlasy u kořínků. Na závěr účesu dodala žlutou záři paprsků. Naprosto dokonalé!

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here