Řasenek je na trhu jako máku, ale ne všechny jsou opravdu dobré. Máme pro vás takový interní test a doporučení na ty nejlepší z nich podle našich vlastních zkušeností.

Pokud ale máte opravdu kraťoučké řasy, které už ani dobrá mascara neprodlouží, pak je na čase mrknout se po nějakém séru na růst řas, po kterém vám řasy hodně vyrostou.

 

Nejlepší voděodolná řasenka – Clinique High Impact

Pokud jdete na svatbu, dojemný film anebo kamkoliv, kde se chystáte uronit slzu, nezkoušejte tam jít s žádnou jinou řasenkou, než s touhle. Vydrží opravdu hodně a nemaže!

 

Nejlepší řasenka na prodloužení – Bobbi Brown Smokey Eye

Pokud chceme oslnit svými dlouhými řasami, není lepší volba než tahle Bobbi Brown. Jednak má skutečně krásnou černočernou barvu, ale také díky svému celkem silnému kartáčku dokonale obalí a prodlouží každou řasu zvlášť. nemusíte se bát slepených trsů, které pak musíte rozčesávat.

 

Nejlepší řasenka pro objem – Too Faced Better Then Sex

Řasenka s provokativním názvem má na objem odpověď a naštěstí dobrou. Má skvělou texturu a pigment a opravdu vytvoří bohatý objemný vějíř krásně rozčesaných a dlouhých řas. A jestli je opravdu lepší než sex? To necháme posoudit Vás 🙂

 

Nejlepší řasenka pro krátké řasy – Charlotte Tilbury Full Fat Lashes

Chceme mít všechno najednou – délku, barvu a objem. Tahle Charlotte Tilbury to dělá a navíc opravdu dobře drží i na těch tenoučkých, kraťoučkých a světloučkých řasách, které sice máme, ale nejsou pořádně ani vidět. Full Fat je název přesně odpovídající řasám, jaké budete mít.

Nejlepší řasenka na rovné řasy – Benefit Roller

Když Benefit přišel s revolučním kartáčkem, který zachytává a protahuje a prohýbá řasy (nebojte se – nebolí to), nikdo nevěřil, že se chytí. No a co se stalo? Dnes ji doporučujeme jako nejlepší, která vytvoří krásně prohnuté řasy.

 

Nejlepší řasenka pro citlivé oči – No7 Extreme Lash Sensitive, Boots

Která s vás má tu smůlu, že po každé řasence slzí a okamžitě si rozmazává oči, rozhodně zvolte tuhle. Má velmi jemné složení, které nedráždí a naprostá většina holek s citlivýma očima ji může bez problémů nosit.

 

Nejlepší řasenka pro délku i objem – Dior Diorshow Mascara

Abyste nemusela mít tolik řasenek, na kolik příležitostí se chystáte, zvolte tuhle od Diora. Na její tvorbě se podílela známá Pat McGrath, o které jsme již psali a která je zárukou kvalitní kosmetiky. Diorka má super pigment, krásnou barvu a velmi dobré krytí. Prodlužuje a zvyšuje objem. Co víc si přát?

 

Nejlepší řasenka bez rozmazání – Blinc Tubing Mascara

Slogan Blincu je „nemalujte na řasy barvu, obalte je pevným obalem“. A to se také snaží dodržet. Nanesená barva na řasách drží a ani v dešti se nemusíte bát rozmazání.

 

TOP 5 srdcovek:

Illamasqua – Masquara Raven

Vybrali jsme jí kvůli opravdu krásné černé barvě

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl

Bezesporu jedna z nejlepších cenově dostupných řasenek na prohnuté řasy

Urban Decay Perversion

Jedna z nejuniverzálnějších řasenek, se kterou v kabelce neuděláte chybu

Chantecaille Faux Cils 

Tahle sice vyjde přes tisícovku, ale pokud je nějaký jeden produkt, do kterého budete chtí investovat balík, je to tahle řasenka. Je skvělá ve všech ohledech, které očekáváte a vydrží opravdu dlouho barvit.

Marc Jacobs Velvet Noir

I několik vrstev vypadá dobře, kartáček fantasticky pokrývá a obaluje řasy a nekonečně prodlužuje. Budete si s ní hrát hodinu a pořád vás bude bavit.

 

Prodloužení vlastních řas – No1 Lash

Pokud máte opravdu krátké řasy a chcete je přirozeně prodloužit, zkuste sérum No1 Lash. Je super, funguje, neštípe v očích a neobsahuje hormony. Co víc? Budete mít řasy dvakrát tak dlouhé, tmavší a nádherné.