Opravdu je potřebujeme nebo jsou nepotřebné? A k čemu jsou vlastně tonery dobré?

Na tyhle otázky máme odpovědi a nemluvíme o tonerech do tiskáren! Máte-li mastnou pleť, nebo používáte-li denně make-up, pak je toner skvělým doplňkem k vašemu každodennímu čistícímu rituálu. Toner vyrovnává hladinu pH pleti po čištění. Napomáhá také odstranit případné nečistoty, které na pleti mohly zůstat po odlíčení. Kromě toho podporuje hydrataci pleti, dodává jí antioxidanty a další živiny. Napomáhá také stáhnout póry a sjednotit její texturu. Toner byste měli používat jako druhý krok v čištění pleti po umytí gelem či mlékem. Kromě toho, že pleť dočistí, ji připraví na příjem aktivních látek z produktů, které na pleť budete poté aplikovat, a tím máme na mysli noční krém nebo sérum.

 

1. Daily Refresh Balancing Toner

Čistí, osvěžuje a hydratuje pleť v jednom snadném kroku. A můžete jej používat ráno i večer.

 

2. PCA Nutrient Skin Toner

Tento toner obsahuje dvě super potravinové složky – dýňové víno, nasycené vitamínem A a C a kyselinu mléčnou, která slouží k obnovení tónu pleti.

3. Jericho Cosmetics

Pleťový toner je tvořen speciálním aktivním komplexem z Aloe Vera a přírodními minerály z Mrtvého moře.

4. LA ROCHE – POSAY – Serozinc

Skvělý pro pleť se sklonem k akné, ucpaným pórům a nadměrné tvorbě kožního mazu. Čistí a zklidňuje pokožku.

5. Lancôme Tonique Confort

Hydratační a zklidňující tonikum pro suchou pleť. Tonikum má unikátní vyživující složení, které působí na povrch pleti a hloubkově hydratuje. Zanechává svěží, čistý a neuvěřitelně příjemný pocit. Tohle je náš dnešní tip a favorit.