Obliba suchých šamponů stále roste a není se čemu divit. Jsou skvělým pomocníkem pro ty, kteří zrovna vstali z postele a nestíhají si umýt vlasy.

Oproti představám o suchých šamponech také dodávají vlasům objem a fungují i jako skvělý stylingový pomocník. Samozřejmě jsou různé typy šamponů a vy si teď můžete vybrat ten nejlepší pro vaše vlasy!

 

  1. Kristin Ess Style Reviving Dry Shampoo

Tento suchý šampon je super, protože nedělá hrudky. Pokud ale máte tmavší vlasy, je potřeba je dobře vyčesat, aby ve vlasech nezůstaly bílé stopy. Kristin Ess je co se týče poměru kvality a ceny skvělý! A jako bonus také nádherně voní 🙂

 

 

2. Dove Refresh + Care Dry Shampoo, Volume & Fullness

Nejen, že dobře absorbuje mastnotu, ale zanechává vlasy příjemně objemné. Balení je skvělé jak na cesty, tak i do kabelky, pokud chcete mít dokonalé vlasy po celý den.

 

 

3. Sachajuan Dry Volume Powder Shampoo

Šampon na bázi prášku, který skvěle absorbuje mastnotu z vlasů a zajistí svěží pocit jako po umytí, navíc s příjemnou vůní. Je vhodný pro dlouhé i krátké vlasy.

 

4. Oribe Gold Lust Dry Shampoo

Jeden z dražších produktů, za to ale se skvělým výsledkem! Bezbarvý pudr absorbuje zbytky tužidel a jiných stylingových produktů, maz i nečistoty. Navíc zklidňuje pokožku hlavy a obnovuje sílu vlasů. Oribe je náš dnešní favorit.

 

5. Ouai Dry Shampoo Foam

Silně působící pěna, která z vlasů odstraňuje mastnotu a nezanechává bílé stopy ve vlasech.

 

6. Verb Dry Shampoo

Vysoce osvěžující šampon Verb Dry pohlcuje mastnotu, odstraňuje nečistoty, zvyšuje objem, chrání pokožku a obnoví skvělý vzhled vlasů. Díky promyšlenému uzávěru a práškovému složení se na vlasy snadno aplikuje. 

 

7. Tarte Hair Goals Dry Shampoo

Tento přírodní suchý šampon s jemným práškem je bezbarvý a lze ho použít na všechny typy a barvy vlasů, protože nezanechává žádné bílé zbytky. Jen vlasy načechrá a příjemně provoní.

 

8. Living Proof Perfect Hair Day Dry Shampoo

Suchý šampon, který velmi dobře čistí vlasy a vytahuje z nich mastnotu i pot. Je vhodný pro všechny barvy vlasů, jelikož nezanechává prakticky žádné viditelné zbytky. Navíc postupně uvolňuje vůni, takže vaše vlasy budou působit svěže po celý den.