Přemýšleli jste už někdy, kolik peněz a času jste již obětovali do vašich vlasů, abyste docílili perfektně studeného blond odstínu, ale stále to není ono?
Máme pro vás pár skvělých tipů na silver šampony, které mají temně fialovou barvu a právě díky vysokému obsahu fialových pigmentů dokáží skvěle neutralizovat žluté tóny ve vlasech. Pokud je Váš sen mít opravdu platinovou blond, jsou tyhle šampony vaší nezbytností!

 

  1. The Drop Solution – IGK Mixed Feelings Leave-In Blonde Drops

Koncentrát, obsahující fialové pigmentové kapičky, které okamžitě tónují vlasy do světlejších nebo až platinových odstínů. Můžete jej přidat i k některému z vašich oblíbených vlasových produktů.

 

2. The End Mender – Philip B. Icelandic Blonde Shampoo

Udržuje blond vlasy ve studeném tónu, jasné a krásné. Tento jemný šampon obsahuje výtažky ze švestky a hroznů, které neutralizují mosazné a žluté tóny. Tím vytváří oslnivě světlý efekt pro vaše vlasy.

 

3. The Platinum Protector – Paul Mitchell Platinum Blonde Shampoo

Je vhodný pro přírodní i barvené vlasy. Nejenže potlačuje žluté tóny a zvýrazňuje blond vlasy, obsahuje také aktivní a velmi účinné přísady dodávající lesk.

 

4. The Hair Healer – Amika Bust Your Brass Cool Blonde Shampoo

Ultra účinný fialový šampon, který nejen zesvětluje blond vlasy, ale dodává jim také hloubkovou výživu, hebkost a lesk.

 

5. The At-Home Color Sidekick – dpHUE Cool Blonde Shampoo

Tak tenhle šampon se řadí mezi ty nejlepší „silver“ šampony na trhu. Je vhodný pro všechny typy blond vlasů. Neutralizuje žluté tóny a jemně čistí. Navíc i příjemně voní. Naše dnešní jednička.

 

6. The Ultimate Brass Eliminator – Clairol Professional Shimmer Lights Shampoo Blonde & Silver

Shimmer Lights je jeden z nejlepších šamponů na trhu, který dokonce získal i ocenění ve své kategorii. Je obohacený o bílkoviny, které osvěží vybledlý efekt vlasů a zanechává je krásně lesklé. Lze jej použít i na zesvětlení přírodních nebarvených blond vlasů.

 

7. The Shine Enhancer – Matrix Total Results So Silver Shampoo

S tímto šamponem, který neutralizuje nežádoucí žloutnutí tónů, získají vaše vlasy bezchybnou, přirozenou a atraktivně jednotnou barvu.

 

8. The Best Smeller – R+CO Sunset BLVD Blonde Shampoo

Stejně důležité jako vlastnit sexy parfém, je mít i perfektní produkt pro vaše vlasy, a tím je tento šampon, po kterém vám budou vlasy úžasně vonět.

 

9. The Blowout-Lover’s BFF – Drybar Blonde Ale Brightening Shampoo

Nejenže pomáhá k zesvětlení tónů, ale zanechává i vlasy živé a zdravě vypadající, navíc zvyšuje lesk a díky keratinu posiluje strukturu vlasů a pomáhá předcházet lámání.