Kosmetická značka Urban Decay představila novou letní kolekci pro léto 2018, která je plná barev, zábavy a cestování – všeho co k létu patří. Jejich motto je „Beauty with the edge“, které dokonale vystihuje kvalitní kosmetiku s jedinečnou škálou barev, které navždy změnily svět líčení. Jak již nový název napovídá „Born To Run“ je kolekce, která vás bude následovat tam, kam Vás život zanese. Ať už jste pirát silnic, víkendový turista nebo neustálý dovolenkář.

Ředitelka a spoluzakladatelka Wende Zomnir každý produkt testuje při svých oblíbených aktivitách, ať už je to snowboarding, surfing, nebo hot jóga, aby si byla jistá, že makeup vydrží i ty nejextrémnější podmínky. Pojďme se tedy podívat, co nová kolekce nabízí.

OČNÍ STÍNY JSOU ZÁKLAD

S paletkou očních stínů Born To Run vytvoříte neutrální nude look i pořádně barevnou náladu, ať už jste na cestě kamkoliv!  Odstíny lze různě kombinovat, sedí všem typům pleti i životním stylům.

OSLNIVÉ RTY

Závislost na barvách je omamná! Rtěnky jsou k dostání ve třech nových odstínech a jsou přímo dělané pro Vaši každodenní potřebu! Pouze jedna vrstva stačí pro bohatou a sytou pigmentaci s neuvěřitelnou výdrží.

 

 

VÍCE NEŽ 40 DŮVODŮ, PROČ SE ZAMILOVAT

Ideální společník stínů na oči? Tužky 24/7 Vás nadchnou křiklavými divokými barvami, hlubokými metalickými odstíny a jedinečnými neutrálními tóny. Vašeho dobrodružného ducha podpoříte se třemi novými tužkami na oči – 24/7 Glide on Eye Pencil v bohatých a krásných odstínech.