Ne každý typ pokožky může být vystavován přímým slunečním paprskům. Ženám s bílou až bledou pokožkou hrozí riziko spálení kůže, což je velmi bolestivé a může to trvat i několik dní. Při častém pobytu na slunci, navíc bez použití ochranného krému, také riskujete vznik nádoru – to však platí pro všechny typy kůže. V následujícím článku jsme pro Vás připravili několik produktů pro bledé typy – budete chráněné a zároveň se hezky opálíte.

 

Bioderma – Opalovací krém na obličej, Photoderm 50+

Maximální sluneční ochrana pro pokožku, která netoleruje pobyt na slunci i pro velmi bledou pokožku s pihami. Krém pomůže Vaší pleti zvládnout maximální sluneční záření (tropické pásmo, hory). S tímto opalovacím krémem se nemusíte bát, že vám slunce spálí obličej. Naneste na obličej vždycky pár minut předtím, než opustíte klimatizovaný hotelový pokoj.

 

Daylong Actinica Lotion

Actinica Lotion je účinný zdravotnický prostředek se širokospektrální UV ochranou. Byla vyvinutá speciálně pro lidi se zvýšeným rizikem vzniku rakoviny kůže v důsledku expozice UV záření. Původ má ve Švýcarsku, tudíž jsou garantované nejvyšší výrobní standardy. Navíc se pyšní hydratačními vlastnosmi, které vylepšují strukturu kůže.

Avéne Mineral Fluid

Krém s texturou lehkou jako voda. Faktor 50 vám zajistí 100% ochranu před spálením či jinými důsledky, které dokáže slunce napáchat. Obsahuje minerální složky a je velmi oblíbený zatím převážně v zahraničí.

 

Clinique City Block Sheer

Skvělý opalovací krém bez žádných filtrů. Jeden box obsahuje několik tubiček a na každý den je určena jedna – tudíž máte zaručenou ochranu na každý den. Dokáže i krásně krýt nedokonalosti, takže se dá použít i místo BB krému. Je lehký, hydratuje, rozjasňuje a hlavně chrání. Za nás naprostá jednička.

 

Image Skin Care Prevention + Pure Mineral Sunscreen Spray

Výjimečnou prevenci vám poskytne tento sprej. Pyšní se minerálními látkami a rostlinnými výtažky jako je například kokosový olej nebo sladký mandlový olej. Stačí obličej nastříkat před odchodem z domu a nemusíte se bát žádných rizik.