Venkovní teploty se na podzim ještě netváří, ale není čas ztrácet čas a vy musíte být na podzim dobře připravena, aby vaše nehty držely krok s nejnovějšími trendy, které budou tuto sezónu hitem. Kromě klasických odstínů, jako je černá , bílá, červená a nude, jsou tu také moderní barevné kombinace, jako je modro-zelená, metalická a zelená.

 

1. Temně krvavá červeň

Neboli upíří červeň je pro tento podzim ve všech módních kampaních a rozhodně si zaslouží zdobit i vaše nehty. Je prostě zatraceně svůdná a sexy!

 

2. Písečná lavina

Tento chladný, pískově zbarvený odstín, vhodně pojmenovaný „Sandbar“, použila v kolekci Prada 2019 Resort Collection. Je vhodný  pro všechny typy pleti. Chcete-li, aby byla barva skutečně neprůhledná, aplikujte více vrstev a získáte barvu nehtů, kterou lehce sladíte s jakýmkoliv outfitem.

 

 

3. Kouřová modrozelená

Metalická modrá, která přechází do zelené je pro podzim jako stvořená. Skvěle ji sladíte třeba s hnědým kabátkem na podzimní procházku.

 

 

4. Metalické drahokamy

Tento odstín je dokonalým mixem futurismu a klasiky: Šperkové tóny jsou populární barvy na podzim, ale přidáním metalické barvy získal lak na nehty úplně nový vzhled. Marc Jacobs využil devět různých šperkových tónů, aby získal bohatý vzhled. Získejte podobný odstín s tímto lesklým tmavě purpurovým lakem i vy!

 

5. Tmavé olivy

Tóny jako je tento, budou dominovat letošní sezóně. Barva skvěle doplňuje světlejší i tmavší odstíny pleti a bude vaším novým zážitkem v sychravém podzimním počasí.

 

6. Holografické stříbro

Stříbro společně s holografickým leskem odráží různé barvy v různém světle a vzniká odstín, který určitě rozzáří vaše nehty. Módní domy jako Alberta Ferretti a Paco Rabanne používaly také třpytivé stříbro v jejich kolekcích.

 

7. HOT RED

A to nejlepší na závěr! Zářivě červená je opravdu „HOT“ odstín, který vypadá úžasně na každém tónu pleti kvůli jeho jasu a v každé ženě probudí neodolatelně svůdnou ženu s velkým Ž!