Jak v létě pečovat o své rty? TOP produkty, které musíte mít!

Nadměrné vlhko a vlny veder se na vašich rtech zaručeně podepíšou. Nejsou tak hebké a plné, jako obvykle. Ke všemu jsou i vysušené a dehydrované. Právě proto na ně během horkých letních dní musíte myslet a řádně o ně pečovat. Připravili jsme si pro vás několik produktů, které vašim rtům opět vrátí život a barvu.

 

Carmex – classic lip balm

Balzámy na rty Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci a slunečnímu záření. Pro letní sezónu jsou jako dělané a neměly by chybět ve vaší kabelce či plážové tašce. Stačí nanést klasicky prstem nebo speciálním štětečkem na rty.

 

The Kiss – Lip Gloss

Tento malý zázrak v uzavíratelné nádobě dodá vašim rtům svěžest a zároveň krásnou vůni. Jednou z jeho složek je totiž našlehané máslo, takže vaše rty budou vláčné a zkrátka k zulíbání.

 

Balzám na rty s levandulí a mentolem Alteya Organics

Organický levandulový balzám Alteya Organics je přírodní produkt, který je určený pro dehydrované rty. Pomáhá vyživovat a hydratovat jemné rty a v létě jim dodává větši elasticitu. Můžete se také těšit na příjemný chladivý pocit – pokud tedy zvolíte příchuť s levandulí a mentolem.

 

AVIRIL balzám na rty bez parfemace

Zjemňující balzám s přírodním mandlovým olejem a včelím voskem, obohacený vitaminem E je vhodný na dehydrované a rozpraskané rty. Zanechává na rtech ochranný film a zabraňuje jejich vysoušení. Chrání je před nepříznivými vlivy počasí i vnějšího prostředí.

 

E.L.F. Cosmetics, Lip Exfoliator

Jako další možnou záchranu doporučujeme použit tuto speciální rtěnku od značky E.L.F. Cosmetics. Obsahuje vitamín E, tudíž bojuje proti dehydrataci. Existuje spousta odstínů této rtěnky, což je skvělé, protože si můžete vybrat přesně ten, který vám bude barevně sedět. Na obrázku je konkrétně odstín „sweet cherry“.