Neroztečte se – tipy na voděodolná líčidla

Téměř každou ženu v létě trápí to, že rozžhavené slunce jim ničí pracně vytvořený make-up. Řasenka se roztéká a vznikají černé kruhy pod očima a make-up společně s potem vytvoří nepříjemnou kombinaci, která může na vašem obličeji zanechat nepěkné pupínky. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů na voděodolná líčidla, která se sluncem nenechají zastrašit.

 

COLLISTAR Foundation Anti-Age Lifting

Lehký make-up, který dodá vaši pleti energii a dokonale zamaskuje nedokonalosti a stopy únavy. Dále také bojuje proti příznakům stárnutí a redukuje vrásky. Samozřejmě je voděodolný, takže s ním v klidu můžete skočit do bazénu a budete pořád vypadat skvěle.

 

Nee Waterproof Lip Gloss

Obecně doporučujeme v letním období sáhnout spíše po lesku na rty, než po matné rtěnce. Speciálně tento voděodolný lesk dodá vašim rtům potřebnou hydrataci a dlouhotrvající třpyt.

 

Lancôme Hypnôse Waterproof

Ve vaší kosmetické taštičce v letním období nesmí chybět ani voděodolná řasenka. Doporučujeme tuto senzaci od Lancôme, protože vaše řasy maximálně prodlouží. Obsahuje speciální sérum a díky němu je až 6x více voděodolná než ostatní voděodolné řasenky.

 

REVOLUTION – tekutá voděodolná tvářenka DESIRE

Vaše pleť určitě ocení i voděodolnou tvářenku, která neucpává póry a po celý den vypadá zkrátka báječně. Můžete si vybrat hned z několika odstínů přesně podle tónu své pleti.

 

MAKE UP FOR EVER Aqua Black Voděodolné krémové oční stíny

A nakonec, aby vašim očím nechyběl svůdný pohled, pro vás máme voděodolné krémové oční stíny. Dokážou vytvořit dlouhotrvající kouřové líčení, kterým žádná žena nepohrdne.