Sluníte se celý den a nechcete, aby vám opálení v nejbližší době vybledlo? Máme pro vás několik produktů, které pečují o vaši pokožku po opalování. Základ je samozřejmě natřít se opalovacím krémem před začátkem opalování, nicméně byste neměli zanedbávat ani péči po opalování. Ta je totiž také velmi důležitá a odvíjí se od ní, jak dlouho vám opálení vydrží. Pokud o pokožku po slunění budete řádně pečovat, může vám snědá barva vydržet i několik měsíců.

La Roche-Posay Lipikar Body Milk

Tělové mléko, které zklidní vaši pokožku po celodenním opalování a dodá ji potřebnou hydrataci. Zároveň dodává pružnost, tudíž vaše kůže nebude vysušená a opalování nebude blednout. Naneste na osprchovanou a čistou pokožku a nechte vstřebat.

 

Neroli Clarifying Toner with Vitamin C + Green tea

Zázračné tonikum, které obsahuje vitamín C a výtažky ze zeleného čaje. Hlavní složkou je však aloe vera, které vaši pleť po opalování příjemně zchladí a zároveň jí dodá potřebnou péči a hydrataci. Jako bonus také pomáhá proti ucpávání pórů, akné a zánětům.

 

KORRES – After Sun Greek Yoghurt

Chladící krém, který osvěží vaši pokožku i pleť po opalování – je vyroben ze skutečného řeckého jogurtu. Poskytuje okamžitou svěžest a pohodlí na obličej i tělo ihned po aplikaci. Ideální po dlouhém slunění, vyživující řecký jogurt hydratuje pokožku, absorbuje nadměrné teplo a pálení. Tento chladivý gel pomáhá snižovat zarudnutí pokožky a prodlužuje opalování. Abyste účinek krému posílili, uchovávejte krém v chladu. Když si totiž na prosluněnou a třeba lehounce spálenou pleť nanesete chladný gel, je to úžasně uvolňující pocit.

 

One Love Organics, vitamin D – MOISTURE MIST

Tento odlehčený zvlhčovač prodlouží trvání vašeho opálení a zároveň obsahuje složky, které podporují tón opálení. Chrání vás před stresujícími elementy a před vysušením pleti – nehrozí tedy riziko vyblednutí.