Téměř každou ženu trápí nepříjemné a nevzhledné chloupky. Obzvlášť v těchto horkých letních dnech je nepříjemné se jimi zabývat. Existuje mnoho možností, jak se těchto nezbedných chloupků zbavit jednou pro vždy. Nemusíte chodit na žádné speciální kliniky a ani se nemusíte trápit doma s voskovými páskami. V následujících článku vás seznámíme s několika kouzelnými přístroji, které vaše chloupky nechají zmizet.

 

Philips Lumea Advanced 

Pomocí záblesků působí Philips Lumea na kořínky chloupků. Tím postupně snižuje množství chloupků a při opakovaném používání zanechává Vaši pokožku jemnou a hladkou na dlouhou dobu. Klinické studie výrobce prokázaly omezení růstu chloupků již po čtyřech ošetřeních, která probíhala vždy s odstupem dvou týdnů.

Philips Satinelle Soft

rychlý a jemný epilátor s kabelem pro hladkou pokožku, která vydrží delší dobu, než po holení. Vychutnejte si dlouhotrvající hladkost s epilátorem Philips Satinelle. Jemně odstraňuje chloupky dlouhé pouhých 0,5 mm přímo od kořínků a zajistí Vám pokožku bez chloupků až na 4 týdny. Nevýhodou oproti světelným epilátorům je stará známá bolest.

Philips Satinelle Soft epilátor

Nová generace epilátorů IPL pro domácí použití je konečně na světě. Technologie, která je zabudovaná v tomto malém zařízení, se používá ve speciálních salónech a klinikách. Pulzní světlo proniká do kořínků chloupků a ty postupně vypadávají.

Dámský epilátor BaByliss 

Epilátor je vybaven světelnou hlavicí, která je díky této technologii velmi výkonná a má vyjímečně dlouhou životnost. Světelná hlavice je neobyčejně odolná a lze ji užívat po velmi dlouhou dobu. Epilátor je používaný k odstranění nežádoucích chloupků na těle (zejména na nohou a pažích), v citlivých oblastech (podpaží, v oblasti bikin) a na obličej (tváře, rty, brada).