Úsměv dokáže takřka cokoliv. Můžete jím zlepšit ostatním lidem náladu, donutit je smát se na Vás zpátky a také získat řadu nemalých benefitů.

Ne všichni jsme však byli obdarováni sněhově bílou zubní sklovinou. A ne každému se taky chce podstoupit vybělení zubů od zubaře, ať už ze strachu anebo kvůli často vysokým cenám. Nevěště však hlavu, máme pro vás produkty, které vám vykouzlí krásný bílý úsměv i při domácím ošetření.

White Pearl Whitening System

Stomatologický bělicí gel White Pearl Whitening System rychle, účinně a velmi šetrně vybělí vaše zuby. Speciální bělicí systém pomocí moderní technologie amerických dentistů dokáže zuby vybělit, ošetřit ústní dutinu, posílit zubní sklovinu a navíc působí jako prevence proti zubnímu kazu i zánětům dutiny ústní. Výsledky jsou viditelné hned po prvním použití a přetrvávají po velmi dlouhou dobu.

Bělící prášek na zuby

Bělící prášek z černého uhlí? Vážně? Tyto myšlenky napadnou zřejmě každého, kdo bělící prášek Teeth Whitening uvidí poprvé. Skutečnost je však taková, že to doopravdy funguje a zdání klame. I proto je tento 100% přírodní produkt tak moc populární. Jak už jsme zmínili, prášek dokáže nahradit i zubní pastu. Zejména pak při smíchání s trochou kokosového oleje.

BlanX White Shock

Dentální péče BlanX zahrnuje komplexní péči v podobě přírodních zubních past, ústních vod, bělících kůr a speciálního bělícího pera. Bělicí systém BlanX Biphasic Whitening je postavený na stejném principu jako bělení zubů v ordinaci.

Přístroj na bělení zubů White Light

S White Light budou Vaše zuby bělejší za pouhých 10 minut denně. Vybělí i velmi zažloutlé zuby (kouření, pití kávy, stáří, léky). Gel zub rovnoměrně obalí a bělí ho po celém povrchu. Pouze účinná látka karbamid peroxid prokazatelně bělí zuby, a proto ji již několik let stomatologové používají. Gel působí také jako prevence proti paradentóze.