Ženy milují krásné šperky. Milují jejích vybírání a nakupování a také jejich následné nošení. Dokáží jimi oslnit a zaujmout všechny okolo. Jenže jakou kombinací šperků zaujmout právě v létě? Samozřejmě je to hlavně otázka vkusu a toho, v čem se konkrétní žena cítí pohodlně a krásně. V letním období by rozhodně měla dávat přednost vzdušnějším a trochu výraznějším šperkům. Nemějte strach ani z barev, právě ty jsou v létě vždy vítány.

Pastelové barvy

V létě by ve vaší šperkovnici neměly chybět pastelové odstíny. Jsou velmi hravé a zároveň působí jemně a elegantně. Doporučujeme je zkombinovat například s bílými vzdušnými šaty – šperky vyniknou a výsledný look bude ohromující.

Výrazné naušnice

Rozhodně se jich nebojte. Výrazné naušnice dokáží rozzářit váš obličej a je to stálý letní hit. Můžete si vybírat z různých tvarů, barev a materiálů, je to jen otázka vašeho vkusu. Doporučujeme zvolit naušnice o trochu delší, protože krásně orámují a prodlouží obličej.

Vrstvení řetízků

Ideální volba například na letní festival nebo jinou hudební či kulturní událost. Působí to ležérně a pohodově. Není problém kombinovat stříbro se zlatem i jinými kovovými odstíny. Jen doporučujeme sladit s jednodušším oblečením.

Perličkové náramky s hodinkami

Tato kombinace sluší snad každé ženě. Zkombinujete v ní totiž vaše oblíbené hodinky s elegantními perlovými náramky. Celkový dojem bude velmi ženský a zároveň velmi lehký a půvabný.

Oslnivé prstýnky

Prstýnky jsou ozdobou ženské ruky a není dobré je podceňovat. V letních dnech vaši ruku může rozzářit řada prstýnků různých barev a tvarů. Za nás bychom volili drobnější, ale zářivý kousek.