Celý rok v pevných botách dává nohám zabrat, zejména pokud nechodíte alespoň občas na pedikůru. Pak přijde letní dovolená, kdy se koupeme a s ještě mokrýma nohama se soukáme do bot, střídáme moře a bazény a chodíme naboso tam, kde před námi chodily stovky a možná i tisíce dalších lidí. To vše nám zadělává na nepříjemné mykózy a plísně. Máme dnes tedy i několik tipů, jak jim předcházet.

L’OCCITANE krém na nohy

Tenhle krém je jako stvořený pro odpočinek a relax. Obsahuje antiseptický levandulový olej A.O.C. na čištění a protizápalový výtažek z arniky. Ta pomáhá snižovat začervení a podráždění. Super je také osvěžující mentol, který pocitově ochlazuje nohy. Bohatý mix 15% bambuckého másla je na nohy naprostý luxus a budete se cítit jako miminka.

Crème Jeunesse des Pieds

Bohatý krém, který nepůsobí moc mastně se rychle vstřebává a vrací hebkost i jemnost vysušené pokožce chodidel. Je příjemný po celém dni a ulevuje unaveným nohám. Máte najednou pocit pohody.

Samba Foot Cream

Tenhle krém je skvělý, pokud jedete do tropů, tedy velkého tepla a vlhka. Samba kolekce obecně zahrnuje spoustu kosmetiky právě pro tohle často až mučivě horké podnebí.

Philips Pedi

Jestli nechodíte na pedikůru a nechce se Vám brousit paty pemzou, zkuste tenhle elektrický pilník na chodidla. Snadno a rychle obrousí mrtvou a ztvrdlou kůži a nemusíte takřka hnout prstem. Udělá Vám z ošlapaných chodidel zase nožičku k zulíbání.