Péče o vlasy: 3 nové veganské řady, které si zamilujete

6212

Jestli přemýšlíte nad tím, proč byste měli používat veganskou vlasovou kosmetiku, máme pro vás hned dva důvody. Za prvé je k pokožce hlavy se sklonem k podráždění velmi šetrná a obsahuje vysoký podíl rostlinných extraktů, které jsou plné antioxidantů, vitaminů a minerálů. Právě díky nim získáte neodolatelně lesklé, vyživené a zdravé vlasy. Za druhé je vyráběna udržitelně a ekologicky. Věříme, že si některá z těchto 3 řad najde cestu i do vaší koupelny.

Kreativní individualita

My Hair. My Canvas., Alterna Haircare. Kromě e-shopu řadu seženete i v kadeřnických salonech Alterna.
My Hair. My Canvas., Alterna Haircare. Kromě e-shopu řadu seženete i ve vybraných kadeřnických salonech.

Nová řada americké značky Alterna Haircare nese název My Hair. My Canvas. a zahnuje 2 druhy šamponů, 2 druhy kondicionérů, exfoliační přípravek, texturační sprej, balzám proti krepatění, suchý šampon, pěnu pro lesk, lak na vlasy a mlhu s termoochranou. Každý produkt z téhle hravé linie rozšiřuje možnosti vlasového stylingu a obsahuje rostlinný kaviár, který vlasům dodává lesk, sílu a vitalitu. Pro Alternu ho vyrábí farma na filipínském ostrově Bohol úspornou eko-extrakcí. Některé produkty dále obsahují výtažek z leknínu, bílé aktivní uhlí či směs kokosového cukru a v jiných najdete například perlit, olej z opuncie, extrakt z citronové kůry nebo výtažek z bambusu.

Nový život pro odpad z oceánů

Eco Therapy Revive, Maria Nila.
Řada je k mání ve vybraných kadeřnických salonech a e-shopech.
Eco Therapy Revive, Maria Nila. Řada je k mání ve vybraných kadeřnických salonech a e-shopech.

Nejnovější řada tříkrokové péče švédského brandu Maria Nila pro oživení vlasů má organické a přírodní složení, které využívá očistné účinky micelárních částic, vyživující efekt rostlinných proteinů, hydratační schopnosti extraktu z aloe vera a ochranné vlastnosti výtažku z lněného semínka. Obaly šamponu, kondicionéru i masky jsou navíc vyrobeny z recyklovaného odpadu z oceánů.

Růžová řada s vitaminem C

Wildrose & Baobab, Pure97. Kromě téhle řady značka nabízí ještě linie Lavendel & Pinienbalsam pro poškozené vlasy a Jasmin & Kokosnussöl pro suché vlasy. Všechny řady zakoupíte ve vybraných drogeriích, parfumeriích a e-shopech.
Wild Rose & Baobab, Pure97. Kromě téhle řady značka nabízí ještě linie Lavender & Pine Balm pro poškozené vlasy a Jasmine & Coconut Oil pro suché vlasy. Všechny řady zakoupíte ve vybraných parfumeriích, kadeřnických salonech a e-shopech.

Není to tak dávno, co se produkty britské značky vlasové kosmetiky Pure97 objevily v českých obchodech. A proč zrovna „97“? Protože všechny výrobky brandu jsou z 97 % čistě přírodní. Řada s divokou růží a baobabem obsahuje vitamin C a je určena pro jemné vlasy, které posílí a dodá jim dokonalý objem. K mání je šampon, kondicionér i stylingový krém s termoochranou až do 220 °C.