Výživa pro vlasy: Sladké „veggie“ vitaminy

Aby vaše kadeře krásně rostly, potřebují kromě kvalitní vlasové péče notnou dávku biotinu, selenu, zinku a dalších minerálů, které prospívají nejen vlasům, ale taky nehtům a kůži. Vybrali jsme pro vás 3 druhy ovocných gumídků, které vlasy skutečně vyživí a navíc i skvěle chutnají.

Oranžové mango

V balení najdete 60 kusů veganských gumových bonbonů s biotinem a selenem s příchutí toho nejsladšího manga pod sluncem.

Modré ostružiny

Hair vitamins, SugarBearHair, 899 Kč.
Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.
Hair vitamins, SugarBearHair, 899 Kč. Zakoupíte ve vybraných prodejnách a e-shopech.

Šedesát vegetariánských gumových medvídků s ostružinovou příchutí je „nadopováno“ biotinem, vitaminem B12, kyselinou listovou, zinkem a dalšími 9 výživnými složkami.

Růžové maliny

Vegan Gummies, Hair Care Panda, 890 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.
Vegan Gummies, Hair Care Panda, 890 Kč. K mání ve vybraných e-shopech.

Ve složení 60 veganských gumídků s malinovou příchutí najdete biotin, vitamin B12, kyselinu listovou, zinek a dalších 7 účinných ingrediencí.

Vyhrají u vás maliny, ostružiny nebo mango?

Lenka Jarošová
Potýká se s velmi citlivou, reaktivní, alergickou a ekzematickou pletí a pokožkou celého těla. Kdykoliv to jde, tak používá přírodní a organickou kosmetiku. Nejvíc ale řeší to, aby její kůži vybraný produkt nijak nedráždil. Z péče se vyžívá v pleťových sérech, maskách i balzámech na rty, ale nezapomíná ani na ruce, vlasy nebo dekolt. Dekorativní kosmetiku tak trochu fláká, ale baví ji řasenky a rtěnky.

ODPOVĚDĚT

Vlož komentář
Zde zadej své jméno

ČLÁNKY OD STEJNÉHO AUTORA

Sledujte nás

11,306FansLike
10,309FollowersFollow

Novinky